RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü Kuş Görmek

Rüyada ölü kuş görmek, rüya sahibi kişiye gelecek olan haberin yanlış ya da zamanında gelmeyeceğine veya mal ve mülk konusunda dolandırılacağınıza delalet eder. Rüyada görülen ölü kuş elinizden yüklü bir miktarda para çıkacağına ya da bir borcun altına gireceğinize de işaret etmektedir. Rüyada ölü kuşun dirildiğini veya tekrar uçtuğunu görmeniz, başka bir şehre taşınacağınıza ve düşmanınızdan kurtulacağınıza da yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölü Karga Görmek

Rüyada ölü karga görmek elinizden çıkacak malın ya da paranın geri döneceğine, sizden gizlenen her hileyi öğreneceğinize delalet eder. Ölmüş karganın tekrar öttüğünü görmeniz, yapmaya başladığınız bir işi yarım bıraktığınıza ve mesleğiniz ile ilgili konularda çok sabırsız davrandığınıza işaret etmektedir. Rüyanızda bir kargayı öldürdüğünüzü görmeniz ise, başınıza gelecek olan büyük bir musibete tabir edilmektedir. Bazen de dileklerinizin gerçekleşmeyeceğine, isteklerinizi elde etmek isterken hatalı davranışlarda bulunduğunuza yorumlanır.

Rüyada Ölü Serçe Görmek

Rüyada ölü serçe görmek kısmetinize engel olmak isteyen insanların varlığına delalettir. Rüya sahibi kişinin dikkatsizliği sonucu kısmetin başkalarına gitmesi olarak da yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyada görülen ölmüş serçe kuş, yaşayacağınız üzüntüleri ve yaklaşan dertlerin de habercisi olabilmektedir. Şayet ölü serçenin uçtuğunu gördüyseniz hayatınız ile ilgili yeni başlangıçlar yapmak istediğinizin işareti olarak tabir edilir.

Rüyada Yırtıcı Kuş Görmek

Rüyada yırtıcı kuş görmek kişinin hak ettiği mertebeye ve makama kısa bir süre sonra ulaşacağına, kazancının ve zenginliğinin artacağına delalet eder. Gördüğünüz yırtıcı kuşları leş yerken görmeniz, bir hırsızlık meselesi nedeni ile canınızın sıkılacağına ve etrafınızda güvenilir olmayan insanların varlığına işaret etmektedir. Rüyada yırtıcı kuşların çok fazla sayıda olduğunu görmeniz güce ve erişilmez bir kuvvete sahip olacağınıza ve rızkınızın da artacağı anlamına gelir. Bazen rüyada görülen yırtıcı kuşlar, gelecek olan ani bir haber olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!