RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü Taşımak

Rüyada ölü taşımak, geçmişini kambur gibi sırtında taşımak anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisini yenileyemediğini, hala eski kafayla hareket ettiğini ve bu yüzden iş konusunda kendisini istediği yere getiremediğini bildirir. Çok eskiden kalan bir meselenin hala kişiyi son derece rahatsız edeceğine, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına ve aile içinde de gerginlik yaşayacağına, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine de alamettir. Genç erkekler için unutamadıkları bir aşka işaret eden rüya, evli bayanlar için eşlerinin kendilerine kötü davranacaklarına yorumlanır.

Rüyada Ölü Bulmak

Evinde ölü bulan biri kötü bir sürprizle karşılaşır ve ailesiyle ilgili kendisini de yakından ilgilendiren bir sorunla uzun süreler boyunca uğraşmak zorunda kalır. Evinin dışında ölü bulan kişinin hayatına giren bir yabancının verdiği zarar yüzünden kişinin eşiyle arası açılır. Bir yolda ölü bulduğunu gören kişiler yanlış ve sonucu olumsuz yatırımlar yaparak ciddi bir para kaybına uğrarlar. Bekar bir genç bayan için bu rüya güzel başlayan ancak sonrasında beklenmedik şekilde değişen bir ilişki yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Ölü Sevmek

Bir ölüyü sevdiğini gören kişilerin maneviyatları zayıflar ve kişi günaha daha meyilli bir hayat sürer Genellikle psikolojik olarak yardım alınması gerektiğini bildiren rüya, aynı zamanda anormal davranışlar sergileyecek olan rüya sahibinin çevresinde korku yaratacağını, ailesi de dahil olmak üzere herkes için tehdit içeren hareketlerde bulunacağını alamet eder.

Rüyada Ölü Taşıdığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Bilinçaltında sürekli olarak ölümü düşünen ve ölümden sonraki hayata dair araştırmalar yapan ve gün içinde bu yönde düşünceler geliştiren kişilerin gördükleri rüyalardan biridir. Ölü taşımak aynı zamanda geçmişten gelen kötü izlerin silinemediğini de gösterir. Kişiyi çok etkileyen çocukluk hatıralarına da işaret eden rüya genellikle psikolojik açıdan olumsuzluklara neden olan durumlara ve anılara alamettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: