RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü Taşımak

Rüyada ölü taşımak, geçmişini kambur gibi sırtında taşımak anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisini yenileyemediğini, hala eski kafayla hareket ettiğini ve bu yüzden iş konusunda kendisini istediği yere getiremediğini bildirir. Çok eskiden kalan bir meselenin hala kişiyi son derece rahatsız edeceğine, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına ve aile içinde de gerginlik yaşayacağına, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine de alamettir. Genç erkekler için unutamadıkları bir aşka işaret eden rüya, evli bayanlar için eşlerinin kendilerine kötü davranacaklarına yorumlanır.

Rüyada Ölü Bulmak

Evinde ölü bulan biri kötü bir sürprizle karşılaşır ve ailesiyle ilgili kendisini de yakından ilgilendiren bir sorunla uzun süreler boyunca uğraşmak zorunda kalır. Evinin dışında ölü bulan kişinin hayatına giren bir yabancının verdiği zarar yüzünden kişinin eşiyle arası açılır. Bir yolda ölü bulduğunu gören kişiler yanlış ve sonucu olumsuz yatırımlar yaparak ciddi bir para kaybına uğrarlar. Bekar bir genç bayan için bu rüya güzel başlayan ancak sonrasında beklenmedik şekilde değişen bir ilişki yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Ölü Sevmek

Bir ölüyü sevdiğini gören kişilerin maneviyatları zayıflar ve kişi günaha daha meyilli bir hayat sürer Genellikle psikolojik olarak yardım alınması gerektiğini bildiren rüya, aynı zamanda anormal davranışlar sergileyecek olan rüya sahibinin çevresinde korku yaratacağını, ailesi de dahil olmak üzere herkes için tehdit içeren hareketlerde bulunacağını alamet eder.

Rüyada Ölü Taşıdığını Görmenin Psikolojik Yorumu

Bilinçaltında sürekli olarak ölümü düşünen ve ölümden sonraki hayata dair araştırmalar yapan ve gün içinde bu yönde düşünceler geliştiren kişilerin gördükleri rüyalardan biridir. Ölü taşımak aynı zamanda geçmişten gelen kötü izlerin silinemediğini de gösterir. Kişiyi çok etkileyen çocukluk hatıralarına da işaret eden rüya genellikle psikolojik açıdan olumsuzluklara neden olan durumlara ve anılara alamettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölü Taşımak İle İlgili Rüyalar;

 1. Fidan (10 Aralık 2016 saat: 10:17)

  Merhaba. Ben rüyamda çarşaflı bir kadına yardım ediyordum ölüyü taşıması için. Üç kez yere koyup alma işlemini yapıyorduk. Siyah bir kefeni vardı ölü adamın. Kadın onu açtı ve adamın kafa tarafından tutup yere indirmeye çalıştı. Ben de “dur oyle yapılır mı? açma” sedyeye benzer bir şey vardı ölünün altında “onunla birlikte indirelim” dedim. tam indiriyorken orada rüya bitti. İkisini de tanımıyordum..Bu ne anlama gelir? Cevabınızı bekliyorum teşekkürler.

 2. ercan (27 Haziran 2016 saat: 04:23)

  Cumhurbaşkanin arabasi geçiyordu bende yolda el arası itelliyordum el arabasinin özerinde bez vardi bezi kaldirdim ölü iki tane asker cenazesi var ciplaktilar birinin başina dokundum iki tane asker geldi bana kizdilar el arabasini benden aldılar biz götürürüz dediler bende geri geldim korktum baktim benim özerinde asker elbisesi var

 3. Murat (21 Ekim 2015 saat: 09:27)

  Ruyada kız sözde kız arkadaşımla arabada otururken ateş açılıyor bir yerden ve kiz arkadaşm kafasından vuruluyor ve ölüyor. Ben onu kucağıma alıp arka koltuğa koyuyorum ve polise gitmeye çalışıyorum, yanımdaki biri katili bulamazsin diyor. Oysa sokak.kalabalik ve merkezi biryer. O arada arka camda kızı öldüren mermiyi görüyorum ve onu camdan çıkarıp elime alıyorum. O arada arka koltuk poşetle kaplı ve kızdan hiç kan akmiyordu.

 4. Ender (27 Haziran 2015 saat: 10:52)

  Merhabalar ben soyle bi ruya gördüm …
  Bi arkadaşımın dedesi bırkaç yıl önce vefat etti
  Ben onu yurt dişinda ölmüş ve onu memleketine
  Götürmem icin bir bavulun icine koymuşlar ve bana vermişler memleketindeki aylesine teslim etmem icin
  Fakat ben ununtuyorum bavulu vermeyi 3 gün sonra buluyorum bavulu Kokmuş bi şekilde buluyorum ve hemen arkadaşımı arıyorum ve durumu anlatıyorum.
  Onlarda unuttum dıye bana kızıyor .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,