RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü Yıkamak

Rüyada ölü yıkamak, rüya sahibinin eksik kalan yanları olduğuna, gerek iş gerekse özel hayatta biraz daha pişmesi ve biraz daha sorumluluk alması gerekeceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin özellikle de hayati konularda elini biraz daha taşın altına koyması, özverili davranması ve fedakârlık yapması gerektiğine işaret eder. Rüyasında ölü yıkadığını gören kişi istediklerini gerçekleştirmek konusunda ya çok acele ediyor ya da çok geç kalıyor bir türlü doğru zamanı tutturamıyor demektir. Bu rüya aynı zamanda, rüya sahibinin birine destek olması ile açıklanır.

Rüyada Ölünün Dirilmesi

Rüyada ölünün dirildiğini gören kişi, bir dolandırıcılık mağduru olabilir ya da ihanete uğrayabilir. Rüya sahibi sözüne güvenip harekette ettiği bir kişiden büyük bir zarar görebilir. Bu kişinin asıl amacı rüya sahibi üzerinden kazanç elde etmektir.

Rüyada Ölü Gömmek

Rüya sahibinin rüyası, kafasını karıştıran konularda yavaş yavaş netleşmeye ve kendisi için sonunda sağlıklı bir karar vermeye işaret eder. Rüyasında ölü gömdüğünü gören kişi belirsizlikten kurtulacak demektir.

Rüyada Ölüyle Konuşmak

Rüyasında ölüyle konuştuğunu gören kişi hiç ummadığı ve beklemediği bir kimseden hayır görecek ve yardım alacaktır. Rüya sahibinin yardım için kapılarını çaldığı en yakınlarından göremeyeceği yardımı bu kişiden göreceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ölü Taşımak

Rüyasında ölü taşıdığını gören kişi, bir kimsenin fena şekilde gazabına uğrar. Bu kişi, rüya sahibinin zamanında çok üzdüğü ve kırdığı kişidir ve uğradığı haksızlığı unutmamıştır. Bunun acısını eline geçecek ilk fırsatta rüya sahibinden alacaktır.

Rüyada Ölünün Kıyafetlerini Görmek

Hayırlara yorulur. Rüya sahibinin kazancının ve mal varlığının artacağı anlamına gelir. Rüya sahibi helal şekilde zenginliğe kavuşacak ve bu şansı doğru şekilde kullanarak kazancını katlayacağı bir yatırım yapacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,