RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölü Yıkamak

Rüyada ölü yıkamak, rüya sahibinin eksik kalan yanları olduğuna, gerek iş gerekse özel hayatta biraz daha pişmesi ve biraz daha sorumluluk alması gerekeceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin özellikle de hayati konularda elini biraz daha taşın altına koyması, özverili davranması ve fedakârlık yapması gerektiğine işaret eder. Rüyasında ölü yıkadığını gören kişi istediklerini gerçekleştirmek konusunda ya çok acele ediyor ya da çok geç kalıyor bir türlü doğru zamanı tutturamıyor demektir. Bu rüya aynı zamanda, rüya sahibinin birine destek olması ile açıklanır.

Rüyada Ölünün Dirilmesi

Rüyada ölünün dirildiğini gören kişi, bir dolandırıcılık mağduru olabilir ya da ihanete uğrayabilir. Rüya sahibi sözüne güvenip harekette ettiği bir kişiden büyük bir zarar görebilir. Bu kişinin asıl amacı rüya sahibi üzerinden kazanç elde etmektir.

Rüyada Ölü Gömmek

Rüya sahibinin rüyası, kafasını karıştıran konularda yavaş yavaş netleşmeye ve kendisi için sonunda sağlıklı bir karar vermeye işaret eder. Rüyasında ölü gömdüğünü gören kişi belirsizlikten kurtulacak demektir.

Rüyada Ölüyle Konuşmak

Rüyasında ölüyle konuştuğunu gören kişi hiç ummadığı ve beklemediği bir kimseden hayır görecek ve yardım alacaktır. Rüya sahibinin yardım için kapılarını çaldığı en yakınlarından göremeyeceği yardımı bu kişiden göreceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ölü Taşımak

Rüyasında ölü taşıdığını gören kişi, bir kimsenin fena şekilde gazabına uğrar. Bu kişi, rüya sahibinin zamanında çok üzdüğü ve kırdığı kişidir ve uğradığı haksızlığı unutmamıştır. Bunun acısını eline geçecek ilk fırsatta rüya sahibinden alacaktır.

Rüyada Ölünün Kıyafetlerini Görmek

Hayırlara yorulur. Rüya sahibinin kazancının ve mal varlığının artacağı anlamına gelir. Rüya sahibi helal şekilde zenginliğe kavuşacak ve bu şansı doğru şekilde kullanarak kazancını katlayacağı bir yatırım yapacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölü Yıkamak İle İlgili Rüyalar;

  1. ahmet eği (16 Nisan 2014 saat: 10:47)

    slm ben ruyamda vefat etmiş babamı tekrar öldügünü gördum ve yıkamak için ben ağlayarak ısrarla ben yıkıyacagım diyordum ve babam beyaz bir çarşafa sarılıydı ben beyaz çarşafı açtım babam sanki uykudaymış gibi gördum ve yavaş yavaş uykudan kalkarmış gibi bana dogru gözlerini açtı ve gülümsedi amcamda yanımdaydı amcam diyordu sen karışma dayanamazsın beni babamdan uzaklaştırmaya calışıyordu vesonrada uyandım..

  2. hulya (06 Şubat 2014 saat: 08:20)

    rüyamda tanımadığım bir evde yaşlı bir kadın tabuttaydı ve tabutun kapağı surekli kayıyor ölüyü görebiliyordum.daha sonra ölen kadının kızı yıkamaya başlıyordu salonun ortasında ve yıkarken birden kalkıp kızının üstüne saldırıp ağlamaya kızının adını söylemeye kendi kendine bağırmaya başlıyordu.Ben korkudan ne olduğunu anlayamamış kadının ölmediğini düşünüyordum ama herkez ölen kişinin böle olabileceğini söylüyordu.En aon telefonuma kameraya cekmeye calışıyordum.İşin garibi cok eski erkek arkadaşım ve annemde cenaze evindeydi.rüya yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,