RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüden Para Almak

Rüyada ölüden para almak, rüya sahibinin artık hayır gelmeyeceğini düşündüğü için üzerine çizik attığı ve bu nedenle de uzun zaman önce umutlarını öldürdüğü bir işinden yana hayır göreceğine, ondan kazanç elde edeceğine ve ekmek yiyeceğine rivayet edilir. Kişi, bir daha hiç açılmayacağını düşündüğü bir gelir kapısının sürpriz bir şekilde kendisi için kolayca açılacağını görecek hem çok şaşıracak hem de çok mutlu olacak demektir.

Rüyada Ölüye Para Vermek

Bu rüya da tıpkı ölüden para almak gibi hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin şansı olarak görülür ve kişinin çalışmadan, oturduğu yerden ve havadan bir para alacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına işaret eder.

Rüyada Ölmüş Anneden Para Almak

Rüyayı gören kişinin kolay yollardan gelir elde edeceğine, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin malının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin artacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine yorulur.

Rüyada Ölmüş Babadan Para Almak

İşlerin hafiflemesine, borçların rahatlıkla kapanmasına ve bu sayede hayatın çok daha yaşanılır hale gelmesine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını çok daha rahat şekilde karşılayacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına rivayet edilir. Kişi geniş ve ferah şekilde yaşama imkânı elde edecek demektir.

Rüyada Ölüden Bozuk Para Almak

Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Bazı rüya tabirleri için işlerdeki verimin artması ya da miras kalması sayesinde ulaşılacak zenginlik olarak kabul edilirken bazı rüya tabirlerine göre de rüyada alınan bozuk para miktarınca ya da ağırlığınca sıkıntı almaya, borca düşmeye, hastalanmaya, üzülmeye, kederlenmeye ve mutsuz olmaya işaret ettiği yorumu yapılmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Ölüden Para Almak İle İlgili Rüyalar;

 1. nurcihan (24 Aralık 2014 saat: 23:36)

  Rüyamda patronumla bir yere gidiyorduk arabayla sonra baktım ki dayım arabasıyla yanımıza geldi durdu içerde rahmetli babam vardı patronuma kağıt para verecekti… ben de napıyorsun baba niye patronuma para veriyorsun dedim ona borcum var dedi… cerip vermediğini hatırlamıyorum ben alıp vermiş olabilirim ama pek net hatırlamıyorum babamdan almamışta olabilirim…

 2. emel (13 Aralık 2014 saat: 14:05)

  rüyamda ölen dedem bana elini öptüğüm icin bana 200 tl para verdi.ve bu para senin cok sıkıştığında harca dedi daha sonrada beni bol yeşillikler icnde cağla toplamam içiçn bahceye gönderdi. bir sürü cağla toplattı ama tüm cağla ağacının arkasında kücük kücük mağra ve içindede mezarlıklar vardı mezarlığa bakarken uyandım

 3. ceylan murat (22 Nisan 2014 saat: 04:29)

  Bu rüyamı şimdi grdüm ve etkisinde kaldım cok karsk oldugu icin . Rüyamda çok büyük bi iş hanındaydım 2 katlıydı alt kat manav şeklinde kullanılydu üst kat ise kimsesiz evi barkı olmayanlar icin kullanlydu hepsi ile birer aile gibiydik ryamda balkonda oturuydk bundan bir kaç ay önce ölen arkadaşımdan para aldım 1 tane 20 lik 1 tane 50 lik kagıt para aldm 50 lik antalya ya gitmek icin yol parası 20 lik hastaneye gitmek için yol parası diyordum yanmdaki kine. Sonra markete cıktık markete dogru giderken iki sevgili vardı 1 tane köpeyi vardı köpek cok güzeldi kıza sarldı benim yanımda o sra bi abla bi 12 yaslarnda kz birde 4 yaslarnda bebe vardı yanmzdada cok güzel kahve rengi bi tane köpek vardı bn o 12 yaşlarndaki kza dönerek gördün mü köpek kza nasl sarldı dedim kız ewet diyerek gülümsedi marketin kapalı oldugunu görünce döndük kosuyoduk arkamızdan bebe kosuyodu gülerek ve bebenin arkasndan bi gencin kostugunu gördüm hemen bebenin yanna kostum ama bebeyi ellerimin arasından alıp kactı orada uyandm

 4. nihan (10 Nisan 2014 saat: 17:32)

  Rüyamda ölen babamdan bal almak için para istedim.Önce vermek istemedi.Daha sonra çok mu canın istedi dedi. Önemli değil dedim.Uzaktan toprağın üstüne 10 metre ileri önce demir 20 lira sonra 2 tane 5 lira 2-3 tane de 10 kuruş attı.Onları tek tek topladım. Hepsini buldum mu diye sordu.Evet buldum dedim paralara baktım.Çok mutlu oldum.Şimdi git balı al dedi.Balı almaya gittim giderken uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,