RuyaTabirleri.com

Rüyada Oluk Görmek

Rüyada oluk görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında ya da sosyal hayatında çok iyi, namuslu ve dürüst bir kişi ile bir arkadaşlık kuracağına, bu sayede girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, sıkıntılarını giderecek ve kendisine uygun bir çalışma ya da proje üretmek için sermaye sağlayacak bir kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Oluk Oluk Kan Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı içinde çok büyük sıkıntılar ile uğraşmak zorunda kalacağına, bu sebepten çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine ve çok istediği halde hayal ettiği şeyleri gerçekleştirmek için bir türlü fırsat yakalayamayacağına alamet eder.

Rüyada Oluktan Su Akması

Rüyada görülen oluktan akan su eğer temizse, rüyayı gören kişinin iş hayatı içinde çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına işaret eder. Eğer rüyada oluktan akan su kirli ise rüya sahibinin, kendisine dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde hiç beklemediği zamanda hiç beklemediği olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada Oluktan Su İçmek

Rüya sahibinin, işlerinde çok büyük başarılar kazanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendirdiği için çok daha iyi yerlere geleceğine ve kısa bir zaman içinde yaptığı işin en iyileri arasına gireceğine tabir edilir.

Rüyada Olukta Su Görmek

Rüyayı gören kişinin, işlerinin çok iyi bir duruma geleceğine, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!