RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüler Görmek

Rüyada ölüler görmek, sevinç, mutluluk ve hayır olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşanacağına, rüya sahibinin çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin uykusunda gördüğü ölülerin her birinin özlemini çektiği ve ayrı düştüğü insanları temsil ettiklerine inanılır ve rüyayı gören kişinin onlara kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Ölüler ile Konuşmak

Rüyayı gören kişinin borçlarından ve hastalıklarından kurtularak hafifleyeceği, rahatlayacağı, şifa bulacağı, düze çıkacağı ve huzuru yakalamayı başaracağı anlamına gelir. Rüya sahibinin çektiği zahmetin ve ağır çilenin son bulacağına kişinin artık kendini çok iyi hissedeceğine yorulur.

Rüyada Ölülerin Dirildiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatının olumlu yönde ilerlemeye başlayacağına, yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına, kazancının çoğalacağına ve durma noktasına gelen ticaretinin de bir anda hızlanacağına alamet eder. Geniş rızık elde etmek şeklinde kabul edilir.

Rüyada Ölülerle Uğraşmak

Rüyasında ölülerle uğraştığını gören kişinin emeklerinin ve çabalarının boşa gitmeyeceğine, rüya sahibinin umut bağladığı işlerden yana kar edeceğine, alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine işaret eder.

Rüyada Ölülerin Mezardan Çıktığını Görmek

Rüyayı gören kişinin sermaye koyduğu fakat kendisine hayır getirmeyen ve bu nedenle de gözden çıkararak rafa kaldırdığı işlerin hayırlı şekilde ilerlemeye başlayacağına ve rüya sahibinin bu iş ile ilgili olarak yeniden heyecanlanmaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Ölülerin Namaz Kıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresindeki dini bütün, iman ve merhamet sahibi, Allah korkusu taşıyan, harama el uzatmayan, nefsine yenilmeyen, makbul olmayan hiçbir işe kalkışmayan, dürüst ve hayırlı kimselerin olduğuna tabir edilir. Bu insanların rüya sahibine de iyilikleri dokunacağına yorulurken bir diğer yandan da ölülerin namaz kıldığını görmek, o kişilerin alim kimselerden olduklarına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: