RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüm Görmek

Rüyada ölüm görmek, yeni başlangıçlara alamet eder. Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan güzel gelişmelere ve yüz güldürecek sürpriz olaylara rivayet edilir. Bu rüya genel anlamı ile hayırlara alamet eder. Yeniliklere tabir edilirken rüya sahibinin hem çevresinde hem iç dünyasında kayda değer mutlulukların yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Huzur bulmaya ve rahata ermeye delalet eder.

Rüyada Ölüm Haberi Almak

Rüyada ölüm haberi almak, rüya sahibinin kişisel konular nedeni ile hayal kırıklığı yaşayacağı, amaçlarını gerçekleştiremeyeceği, üzüleceği ve harap olan emekleri için de hayıflanacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölüm Korkusu Yaşamak

Rüyada ölüm korkusu yaşamak, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin kendisine çok iyi gelecek gelişmelerin yaşanacağına ve kişinin şansının ve kısmetinin açık olacağına işaret eder. Kötü günlerin yavaş yavaş geride kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölüm Anını Görmek

Rüyada ölüm anını görmek, hoş olmayan işler yapmaya ve bu yoldan kazanç elde etmeye rivayet edilir. Dünyadaki lüksünü, rahatını, malını ve parasını yani zenginliğini arttırmak için çevresindekileri kırıp dökecek bir kimsenin varlığına yorulurken bir diğer yandan da misafirperver olmaya, kazanç elde etmeye veya meslek değiştirmeye işaret eder.

Rüyada Ölüm Haberi Almak ve Ağlamak

Rüyada ölüm haberi almak ve ağlamak büyük mutluluk olarak kabul edilir. Rüya sahibi için kendisine çok hayırlı olacak ve uğurlu gelecek gelişmelerin meydana geleceği, kişinin belki de hayatının en güzel günlerinin yaşanacağı ile değerlendirilir.

Rüyada Ölüm Görmek ve Ağlamak

Rüyada ölüm görmek ve ağlamak, iyiye işaret edilir. Rüyayı gören kişinin, çok sevdiği ve çok değer verdiği eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, büyük para kazanacaklarına ve çok rahat edeceklerine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Üzüntü ve ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,