RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüm Görmek

Rüyada ölüm görmek, yeni başlangıçlara alamet eder. Rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan güzel gelişmelere ve yüz güldürecek sürpriz olaylara rivayet edilir. Bu rüya genel anlamı ile hayırlara alamet eder. Yeniliklere tabir edilirken rüya sahibinin hem çevresinde hem iç dünyasında kayda değer mutlulukların yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Huzur bulmaya ve rahata ermeye delalet eder.

Rüyada Ölüm Haberi Almak

Rüyada ölüm haberi almak, rüya sahibinin kişisel konular nedeni ile hayal kırıklığı yaşayacağı, amaçlarını gerçekleştiremeyeceği, üzüleceği ve harap olan emekleri için de hayıflanacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölüm Korkusu Yaşamak

Rüyada ölüm korkusu yaşamak, hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin kendisine çok iyi gelecek gelişmelerin yaşanacağına ve kişinin şansının ve kısmetinin açık olacağına işaret eder. Kötü günlerin yavaş yavaş geride kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölüm Anını Görmek

Rüyada ölüm anını görmek, hoş olmayan işler yapmaya ve bu yoldan kazanç elde etmeye rivayet edilir. Dünyadaki lüksünü, rahatını, malını ve parasını yani zenginliğini arttırmak için çevresindekileri kırıp dökecek bir kimsenin varlığına yorulurken bir diğer yandan da misafirperver olmaya, kazanç elde etmeye veya meslek değiştirmeye işaret eder.

Rüyada Ölüm Haberi Almak ve Ağlamak

Rüyada ölüm haberi almak ve ağlamak büyük mutluluk olarak kabul edilir. Rüya sahibi için kendisine çok hayırlı olacak ve uğurlu gelecek gelişmelerin meydana geleceği, kişinin belki de hayatının en güzel günlerinin yaşanacağı ile değerlendirilir.

Rüyada Ölüm Görmek ve Ağlamak

Rüyada ölüm görmek ve ağlamak, iyiye işaret edilir. Rüyayı gören kişinin, çok sevdiği ve çok değer verdiği eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, büyük para kazanacaklarına ve çok rahat edeceklerine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Üzüntü ve ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Ölüm Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. selma (11 Mart 2014 saat: 23:22)

    hayırlı günler.öğle 15.30 gibi yarı uyanık gibiydim.yattığımda başım fena şekilde ağırıyordu.bir anda başımı kaldıramadım hiçbirşekilde kalkamadım başım ağırısı şiddetlenmişti.ve hiçbirşey hatırlamıyordum nerde olduğumu öldüğümü düşündüm.sonra bismillahirrahmanirrahim dedim ve önümden duvara yansıyan siyah bir gölge geçip gitti.ve kendime geldiğimde.başımın ağrısı devam ediyordu.hala atlatamadım sanki bir anlık ölümü yaşadım.anlamı nedir acaba.yardımcı olursanız sevinirim.

  2. nimet gök (22 Şubat 2014 saat: 08:56)

    evde bi cenaze gibi mevlüt gibi bi topluluk var ve yıllar önce ölmüş olan amcam kuran okuyo o topluluk içinde.sonra bana bakıyo ama ben hoşgeldin aa ramazan amcam gibi bi tepki veriyorum ama onun öldüğünü biliyorum.zaten yüzü de ramazan amcamın yüzü değil baska bi yüz ama herkes ramazan amcam diyo o olarak biliyoruz.sonra dayılarım kuzenlerim hepsi bi mekandayız ama yüksek bir yerde. bianda orda buldum kendimi.böyle büyük cam pencereleri olan bi yer.sürekli asagı bakıyorum. babam ölmüş tabutu var ben bagırarak vay babam vay vay babam vay diye ağlıyorum .tabut önce asagıdaydı pencereden bakıyodum, sonra yukarıda benim yanımdaydı. ve dayımın cocukları bu arada ölüm yokmus gibi düğün yapıyolar müzük acmıslar fotoğraf cekiyolar.ben kuzenlerime kzdım adam öldü bırakın sunları diye rüya orda bitti en son aglıyodum rüya bu sekilde ağlarken son buldu ve ben bayağı etkilendim uyanınca saat sabah 7.00 dı . ağladım bayağı ve korktum ablamla yattım.bide babama dediğim su sözü keşke demeseydim dedim rüyada baba sen beni hiç sevmiyon demiştim babamda nerden cıkardın demişti bende sevmiyon işte demiştim bunu keske demeseydim diye rüyada gördüm böyleydi rüya..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,