RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Ölüm Haberi Almak

Rüyada ölüm haberi almak, uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüya sahibinin yaşayacağı tatsız olaylara alamet eder. Mutsuzluk yaşamaya, kısmetin kesilmesine, korku ve endişe içinde olmaya, zor ve kötü günler geçirmeye rivayet edilir. Sıkıntıların artacağı, sorunların katlanarak büyüyeceği, kişinin umutsuzluğa düşeceği, güzel günlere ve mutlu yarınlara olan inancını yitireceği anlamına gelir.

Rüyada Birinin Öldüğünü Duymak

Rüyada birinin öldüğünü duymak, rüya sahibinin mutlu olmak, sıkıntılarından, sorunlarından ve borçlarından kurtulmak için ümit bağladığı ve peşinden koştuğu işlerin kendisine hayır getirmeyeceğine tam tersine hayal kırıklığı yaşamasına neden olacağı için durumun daha çok içinden çıkılmaz hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Babanın Ölüm Haberini Almak

Rüyada babanın ölüm haberini almak, rüyayı gören kişinin, gerçekleştirmek istediği tüm hayallerinin uçup gideceğine, iş hayatında her zaman sıkıntılı günler geçireceğine ve aile hayatının eziyet gibi geçeceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, başından geçecek olaylar yüzünden eskisi gibi düzgün bir insan olmaktan vazgeçeceğine ve edep ve hayâ gibi düşünceleri boşvereceğine alamet eder.

Rüyada Ölüm Haberini Almak Ve Ağlamak

Rüyada ölüm haberi almak ve ağlamak, rüya sahibinin, çok kötü durumlar ile karşı karşıya kalacağına ve maddi ve manevi olarak neredeyse biteceğine ancak daha sonra sabır ve azimle bu durumdan kurtulup çok güzel günler göreceğine ve mutlu olacağına tabir eder.

Rüyada Ölü Olduğunu Görmek

Rüyada ölü olduğunu görmek hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin şifalara kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Duaların kabul olması sayesinde çekilen sıkıntıların son bulacağına, kişinin karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına ve hayatının olumlu yönde ilerlemeye başlayacağına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Hasta Görmek

Rüyada ölmüş birini hasta görmek, o kişinin yaşarken kendini dünya hayatına çok kaptırdığına bu yüzden de dini vecibelerini tam olarak yerine getirmediğine delalet eder,

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Üzüntü ve ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,