RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüm Haberi Almak

Rüyada ölüm haberi almak, uğursuzluk ve şanssızlık olarak kabul edilir. Rüya sahibinin yaşayacağı tatsız olaylara alamet eder. Mutsuzluk yaşamaya, kısmetin kesilmesine, korku ve endişe içinde olmaya, zor ve kötü günler geçirmeye rivayet edilir. Sıkıntıların artacağı, sorunların katlanarak büyüyeceği, kişinin umutsuzluğa düşeceği, güzel günlere ve mutlu yarınlara olan inancını yitireceği anlamına gelir.

Rüyada Birinin Öldüğünü Duymak

Rüyada birinin öldüğünü duymak, rüya sahibinin mutlu olmak, sıkıntılarından, sorunlarından ve borçlarından kurtulmak için ümit bağladığı ve peşinden koştuğu işlerin kendisine hayır getirmeyeceğine tam tersine hayal kırıklığı yaşamasına neden olacağı için durumun daha çok içinden çıkılmaz hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Babanın Ölüm Haberini Almak

Rüyada babanın ölüm haberini almak, rüyayı gören kişinin, gerçekleştirmek istediği tüm hayallerinin uçup gideceğine, iş hayatında her zaman sıkıntılı günler geçireceğine ve aile hayatının eziyet gibi geçeceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, başından geçecek olaylar yüzünden eskisi gibi düzgün bir insan olmaktan vazgeçeceğine ve edep ve hayâ gibi düşünceleri boşvereceğine alamet eder.

Rüyada Ölüm Haberini Almak Ve Ağlamak

Rüyada ölüm haberi almak ve ağlamak, rüya sahibinin, çok kötü durumlar ile karşı karşıya kalacağına ve maddi ve manevi olarak neredeyse biteceğine ancak daha sonra sabır ve azimle bu durumdan kurtulup çok güzel günler göreceğine ve mutlu olacağına tabir eder.

Rüyada Ölü Olduğunu Görmek

Rüyada ölü olduğunu görmek hayırlara alamet eder ve rüya sahibinin şifalara kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Duaların kabul olması sayesinde çekilen sıkıntıların son bulacağına, kişinin karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına ve hayatının olumlu yönde ilerlemeye başlayacağına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Birini Hasta Görmek

Rüyada ölmüş birini hasta görmek, o kişinin yaşarken kendini dünya hayatına çok kaptırdığına bu yüzden de dini vecibelerini tam olarak yerine getirmediğine delalet eder,

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Üzüntü ve ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Ölüm Haberi Almak İle İlgili Rüyalar;

 1. gamze (05 Mayıs 2014 saat: 01:00)

  Rüyamda erkek arkadaşımın öldügü haberini aldım ama hiç inanmadım sürekli birilerini telefonlz arayıp gerçek mi diye soruyordum ve herkes öldügünü söylüyordu ben hala ikna olmayıp cenazesini görmek için memleketine gittim ama ailesi bana cenazesini kaldırdık dediler.. Sonra tekrar telefonla erkek arkadaşımın kuzenini aradım ve ona inanmadıgımı söyleyip onuda memlekete çagırdım ..kuzeni biraz araştırdıktan sonra erkek arkadaşımın ölmedigini fakat agır bi tafik kazası geçirip bitkisel hayata girdigini söyledi onu ayrı bir evde tedavi etmek için götürmüşler ..o eve gittik ama beni eve almadılar erkek arkadaşım istememiş bende o konuşamıyor yalan söylemeyin dedim eve içeri girdigimde erkek arkadaşım uyuyordu fakat yüzü çok kötüydü bakılacak gibi degildi onu öyle görünce aglamaya başladım ve onu yaralı yanagından öptüm öyleyece uyandım :(((

 2. Şennur (11 Nisan 2014 saat: 10:44)

  Rüyamda dün gece eşim beni arıyor telefon ile güya iş yerinin önünde havuz varmış orada beklerken motorsiklet çarpıyor havuza düşüyor çok su yuttum diyor sonra ben birden iş yerinde patronlarımın odasına giriyorum bir şarap kadehi kaldırıyor sonra oturuyorum ağlamaya başlıyorum eşim öldü diye eşimi gözümün önünde canlandırıyorum bakımlı bir şekilde geliyor gözümün önüne sonra eşimin kardeşinin yanına gidiyorum o yatıyor onun yanında ağlıyorum nasıl abinsiz yaşayacağım diye kalbim ağrıyor resmen bir arada eşim iş yerinde patronu varmış bayan tanınan bir bayanmış bana birşey soruyor bende istemeyerek tersliyorum onu yanında yardımcıları falan sonra özür diliyorum ondan yanında garip yardımcılar onlardan biri benim yarım kalan çayıma fal bakarmış gibi bakıyor ama hiç bir yorum yapmıyor böle sonra uyanıp ağladım eşimi yanımda görünce çok mutlu oldum

 3. MUHAMMED (07 Nisan 2014 saat: 01:02)

  babamın öldüğü haberini alıyorum ama ben de seren gibi ne cenaze ne de başka bir şey görmüyorum. sonra hatırlamadığım bir kaç şeyle beraber 3 ay falan geçiyor üzerinden, sanki babam hiç ölmemiş gibi aklıma bile gelmiyor. sonra bi aklıma geliyor; sınıf gibi bir yerdeyim bütün arkadaşlarımın babamın ölümünden haberi var ama kimse umursamıyor ben ağlıyorum hatta gülüyorlar bana sadece bir arkadaşım teselli etmeye çalışıyor beni, ağlarken göğsümde büyük bir baskı hissederek uyanıyorum.

 4. Seren (02 Mart 2014 saat: 07:50)

  Ruyamda babamin öldügünü gordum. Daha dogrusu babami hic gormedim, cenaze falan da gormedim. Net olarak hatirladigim babam öldü diye evde tek basima agliyorum ve butun iyiliklerini dile getiriyorum. Ne guzel sekilde öldü, namazlarini kacirmazdi allah yolundan ayrilmazdi ama bi taraftan da erken birakti bizi diyorum ve ve yari aglar bicimde soyluyorum kendi kendime bunlari. Sonra eve annem geliyor, aynilarini anneme dillendiriyorum. Bu sefer annemle birlikte aglamaya basliyoruz.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,