RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüm Haberi Görmek

Rüyada ölüm haberi görmek, kişinin duymaktan hiç de memnun olmayacağı havadislerle karşılaşacağı anlamına gelir. Rüyasında ölüm haberi okuduğunu gören veya tvde izleyen kişi, arkadaşları ile ilgili ya da tanıdığı bir kimse ile alakalı üzücü bir haber alır. Başka bir yoruma göre bu şekilde rüya gören kimse, çok sevdiği ve uzun zamandır haber alamadığı bir kimse ile görüşür. Her iki şekilde de yorumlanan rüya iyi anlamda rüya sahibinin özlem duyduğu kişilerle görüşmesine de delalet eder.

Rüyada Ölüm Haberi Almak

Büyük bir uğursuzluğa ve yangın gibi bir kazaya işaret eder. Rüyasında ölüm haberi alan kişinin işine son verilir, eşinden ayrılır veya çocukları ile ilgili bir sıkıntıyı çözmekle uğraşır. Hane üzerinde kara bulutlar dolaştığını ve her açıdan şansın azalacağını, kısmetlerin sona ereceğini ve bereketsiz bir döneme girileceğini de işaret eder. Rüyasında ölüm haberi alan kişi anne veya babası ile tartışır ve mirastan da mahrum kalır. Maddi açıdan da ciddi kayıplara işaret eden rüya her açıdan uğursuzluk olarak bilinir.

Rüyada Ölüm Haberi Vermek

Yakın akrabalardan birine veya yakın bir dosta ihtiyacı olduğu anda el uzatmamaya veya başkalarını mutsuz edecek davranışlarda bulunulacağını işaret eder. Rüyasında ölüm haberi veren kişi, gıybet yapan ve aynı zamanda başka kimselerin mutsuzluğundan beslenen biridir.

Rüyada Ölüm Haberi Duymak

İstenilen ve çaba gösterilen çok büyük bir hayalin gerçek olduğunda kişiye zarar vereceğini ve isteklerin hayırlı olmadığını bildirir. İslami açıdan kişinin günahkâr bir kul olduğunu da gösterir. Boşa kurulan hayalleri, gerçek olmayan dostları, ikiyüzlü davranışlarla karşılaşılacağını ve hayal kırıklığı yaşanacağını işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin peşinde koştuğu işlerin boş olduğunu, zaman kaybı olacağını, mutsuz ve sıkıntılı günler geçirip, işinde de huzurunun bozulacağını bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: