RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüm Tehlikesi Görmek

Rüyada ölüm tehlikesi görmek ne yazık ki başa gelecek bir olumsuzluğun işaretidir ve yakın zamanda kişinin karşısına çıkacak bir durumun tüm hayatını bir anda değiştireceğini ve olumsuz etki bırakacağını bildirir. Trafik kazası, soygun, hırsızlık veya kapkaç gibi can sıkıcı, kişiyi tedirgin eden ve bazı kayıplar yaşamasına neden olan durumları bildirdiği gibi, aile içinde güvensizliğin hakim olduğu ortamları da ifade eder. Rüya sahibinin çok kaygan bir zeminde hareket etmek zorunda kalacağını, bu dönemde güvendiği, beraber hareket ettiği kimselere ise çok dikkat etmesi gerektiğini tabir eder. Adaletsizlikle karşı karşıya kalınabileceğini ve hala sürmekte olan mahkemelik bir durum varsa sonucun kişinin aleyhine çıkacağını bildirir.

Rüyada Ölüm Tehlikesi Atlatmak

Rüya sahibinin sevabı bol bir kul olduğunu ve bu sayede başına gelecek pek çok kazadan kurtulduğunu, aldığı hayır duaları sayesinde rahat yaşadığını ifade eder. Yine de kişinin içini yiyip bitiren bir endişeye, yersiz kuşkulara da tabir edilen rüya, sevilen kimseleri boşu boşuna üzenin yanlış olduğunu da hatırlatır. Ölüm tehlikesi atlatmak bir nişandan dönmek ya da bir evlilik niyetinden geri adım atmak, bazı kararları ilerleyen zamanlara bırakmak manasına gelir.

Rüyada Ölüm Tehlikesi Hissetmek

Benzer şekilde yorumlanır ki içinde bulunulan koşulların kişi için rahatsızlık verici olduğunu, iş yapmanın bu dönemde sakıncalı sonuçlar doğurabileceğini bu nedenle mevcut konumu korumak gerektiğini vurgular. İş açmak isteyenler için sonucun iflas olabileceğini de bildirdiğinden kişinin her adımına dikkat etmesinin hayati önem taşıdığını da anlatır.

Rüyada Ölüm Tehlikesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Pek çok farklı şekilde yorumlanabilir çünkü rüyanın tamamına uygun ifade edilmesi gerekir. Tek başına ele alındığında yakın zamanda bir korku yaşamış ya da travma atlatmış kişilerin hala olayın şokunu üzerlerinden atlatamadıklarını, korku ve endişe içinde olduklarını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!