RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölümü Görmek

Rüyada ölümü görmek, rüyayı gören kişinin, etrafındaki insanlardan bazılarının iş hayatında yaptıkları kötü ve aldatıcı şeyler ile kazanç elde etmeye çalıştığına, bu sebeple önüne gelen herkesi kandırmak için uğraştığına ve bu şekilde eline geçecek olan kazancın asla helal olmayacağına işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş yapacağı ya da birlikte bir işe gireceği insanları çok güvendiği ve tanıdığı kişiler olsalar bile çok iyi bir şekilde araştırması gerektiğine rivayet eder.

Rüyada Ölümü Yaşamak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında etrafındaki kötü ve yalancı insanlar yüzünden çok kötü ve neredeyse içinden çıkılmaz durumlara düşeceğine, bu yüzden çok sıkıntı çekerek adının lekelenmesi gibi durumlara kadar ilerleyecek bir sorunlar yumağı ile karşı karşıya kalacağına alamet eder.

Rüyada Ölümü Hatırlamak

Uzun bir zamandan beri tanınan ve çok güvenilen birinden bir iş ile ilgili olarak çok büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, bu kişi ile olan ilişkilerin bir daha eski haline gelmeyecek şekilde tamamen koparılacağına ve iş hayatı ile ilgili yeni bir yol çizileceğine rivayet eder.

Rüyada Ölümü Konuşmak

Bazı kişiler için yapılan iyiliklerin bu kişilerden görülecek ihanet ve ikiyüzlülükten ötürü boşa gideceğine, rüyayı gören kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına ve yakın bir zaman içinde yaşanan bu sıkıntıların düzeltilmesi için çok büyük çaba ve para harcanacağına alamet eder.

Rüyada Ölümünü Beklemek

Rüya sahibinin, değer verdiği ancak daha sonra ihanet gördüğü kişiler yüzünden içine düştüğü kötü durumlardan yine etrafında olan ve her zaman yardımına koşan insanlar sayesinde kurtulacağına, bu insanların desteği ile tekrar işlerini düzelteceğine ve kazanç sağlayacak hale getireceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: