RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölümünü Görmek

Rüyada ölümünü görmek, rüyayı gören kişinin, etrafındaki insanlardan birinin, gün geçtikçe çok kötü, yalancı ve hilekar bir kişi olduğuna, bu kişinin yapacağı kötü işler ya da atacağı hatalı adımların rüya sahibine de zarar vereceğine alamet eder. Kişinin, etrafındaki insanları çok iyi tanıması gerektiğine ve çok güvendiği ve değer verdiği kişiler olsalar da bu kişilerin herşeyinin çok iyi bilinmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Ölümünü Beklemek

Rüya sahibinin, aile bireyleri arasında çok tatsız ve kötü durumların yaşanacağına, büyük tartışmaların yapılacağına, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, bu duruma karşı rüyayı gören kişinin, bir arabulucu gibi davranarak ortamı sakinleştireceğine ve aile bireylerinin arasını tekrar eski haline çevireceğine işaret eder.

Rüyada Ölümünü Duymak

Yakın bir zaman içinde rüya sahibinin, ailesi içinde yaşanacak olayların, tartışmaların ve kavgaların çok daha kötü bir hal alacağına, evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına ancak bir anda ortaya çıkacak olan bir sorundan ötürü aile bireylerinin tekrar birlikte mücadele vereceklerine tabir edilir.

Rüyada Ölümünü Beklediğini Görmek

Aile bireyleri arasında ister istemez çok büyük tartışmalar yaşanan rüya sahibinin, bu tartışmaları bitirmek, aradaki küskünlükleri ortadan kaldırmak ve zararları telafi etmek için epey bir çaba göstereceğine ve yakın bir zamanda bu sebeple üzüntü verici olaylar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Ölümünün Yaklaştığını Görmek

Uzun bir süreden beri aile bireyleri ile sorun yaşayan rüya sahibinin imdadına aile büyüklerinden birinin yetişeceğine, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına ve herkesi biraraya getireceğine işaret eder.

Rüyada Kendi Ölümünü Beklemek

Yaptığı bazı hatalar yüzünden ailesi ile arası açılan bir akrabasına rüya sahibinin yardım edeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: