RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölünün Elini Öpmek

Rüyada ölünün elini öpmek, rüya sahibinin, sosyal hayatında çok uzun zamandan beri içinde bulunduğu çekingenlikten kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, bu sayede işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına ve çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine alamet eder.

Rüyada Ölünün Elini Öptüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor dönemler yaşadığına, parasal olarak girdiği darboğazdan kurtulmak için aldığı borçları bir türlü ödeyememesinden ötürü çok büyük maddi sorunlar yaşadığına, aile hayatında çok tartışmalı ve kavgalı dönemler yaşanacağına, aile bireylerinin çok üzüleceğine ve çok üzücü olayların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Ölünün Öptüğü Elini Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine delalet eder.

Rüyada Ölmüş Babanın Elini Öpmek

İş hayatında çok büyük sorunlar yaşanacağına, bu sorunların çözümü ve daha da büyümemesi için aile büyüklerinin birisinden büyük bir yardım görüleceğine, bu yardım sayesinde yaşanan sıkıntının son bulacağına, rüyayı gören kişinin, ferahlığa çıkacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına işaret eder.

Rüyada Ölünün Elini Tutmak

Rüya sahibinin, iş hayatında yaşadığı sıkıntıların yakın bir zamanda çok büyük sorunlara neden olacağına, bu sorunlardan ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, büyük borçlar alınacağına, ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, bu yüzden hâkim karşısına çıkma gibi durumlar yaşanacağına ve rüyayı gören kişinin çok üzüleceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölünün Elini Öpmek İle İlgili Rüyalar;

  1. mehmet (22 Eylül 2014 saat: 21:38)

    selamünaleyküm…. hayırdır inşallah…. rüyamda ölmüş hak rahmetine kavuşmuş olan babamı hastalanmış hastanede arıyorum. bulamıyorum, kız kardeşime telefon açıp soruyorum babam yok diye kız kardeşim hastanede diyor bana.
    telefonu kapattıktan sonra arkamı dönüyorum, birde ne göreyim babam karşımda bana doğru geliyor fakat hiç hasta gibi bir hali yoktu. üzerinde şalvarı yeleği ve yüzü gülümsüyordu. sevinçten ne yapacağımı bilemiyordum. babam yanıma geldi yanında kız kardeşim ve annem vardı. babam hayırdır deyince, hemen atıldım babamın elini öptüm, ve eline sarılarak diz çöktüm ayaklarının dibine eli yanağımda yere bakarak ağlamaya başladım. ağlamam da sevinçten di. çünkü babamı bulmuştum o yüzden ağlıyordum. babamda elimi sıkıca tutup başımda dimdik duruyordu.ve birden uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,