RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölünün Gülmesi

Rüyada ölünün gülmesi, rüya sahibinin hayatındaki yanlışların farkına varacağına, her konuda cesur davranacağını ve dünyevi hayatını kendisine tecrübe edinmek için sonuna kadar kullanacağını, maceracı ruhunu kaybetmeden ama hayatını da riske atmadan son derece keyifli bir hayat süreceğini ifade eder. İslami olarak ise, rüyada gülen ölü gerçekten de vefat etmiş ve rüya sahibi tarafından tanınan biriyse hakkın rahmetine kavuştuktan sonra mutlu ve güzel bir ahiret hayatına sahip olduğunu bildirir. Tanınan biri olması aynı zamanda rüya sahibinin dünyada yaptığı işlerden memnun kaldığını ve kişinin bu şekilde doğru bildiği yoldan gitmesi gerektiğini de ifade eder. Hasretlik çeken kişiler için kısa bir süre zarfında o kimseye kavuşmaya ve bir daha ayrılmamaya da yorumlanır.

Rüyada Ölünün Ağlaması

Rüyasında ağlayan ölü birini görmek hayra yorulmaz ve tanınan bir kimse ise, kişiden yardım istediğine, dua beklediğine, hayır yapması için rüyasında göründüğüne yorumlanır. Dünyada yarım bıraktığı işler olduğunu ve bunun rüya sahibi tarafından tamamlanmasını istediğini de bildirir.

Rüyada Ölünün Dirilmesi

Hayırlı işler yaparak mal, mülk sahibi olunacağına, kişinin kendisini çekemeyen insanların inadına hiçbir şekilde istifini bozmayacağına ve ailesiyle beraber çok güzel bir hayat yaşayacağına yorumlanır. eğer ölü kişi dirildikten sonra konuşmaya başlarsa, bu durumda rüya sahibinin uzun yıllar altından kalkamayacağı ve üzerine yapışacağı bazı dedikodulara adının karışacağını ve tüm huzurunun bir anda bozulacağını bildirir.

Rüyada Ölünün Gülmesinin Psikolojik Yorumu

Sevdiği insanı veya eşini kaybetmiş kişilerin onları yeniden görmek istemelerinin, duydukları özlemin ve o kişiye karşı besledikleri derin sevginin bilinçaltında ortaya çıkmış hali olduğu gibi, ölen kimseyle bir şekilde irtibata geçmek istiyor olmanın da ifadesidir. Ölüm acısı çeken kişilerin bu tip rüyalar görmeleri olağan sayıldığı gibi, gün içinde hala o kimseyi düşünen rüya sahibinin içindeki boşluğu da işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölünün Gülmesi İle İlgili Rüyalar;

  1. Osman (21 Ekim 2016 saat: 07:39)

    Çok borçluyum İstihareye yattım Rüyamda borçlu alduğum birini gördüm arabasını değiştirmişti normalde kötü biri olmasına rağmen bana iyi davranıyordu lahana satılan bir yer gördüm binlerce lahana vardı 1 tanesini satınaldım sonra başka bir rüyada kapkara bulutlar gördüm ama bulutlar üstümden çok hızlı geçti sonra 15 20 gövde kuzu eti gördüm benimdi bu etler ama 2 tanesi başka bir kasabın eski etiydi benim etime karışmıştı rica etsem yorumlarmısınız

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,