RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölünün Öpmesi

Rüyada ölünün öpmesi, genellikle mevcut durumun iyileşmesi anlamına gelir. Ölü bir kimsenin yaşayan birini öpmesi, rüyayı gören kişinin bir and içtiğini ve o konudaki sözünü yerine getireceğini işaret eder. Aynı zamanda çevrede kişiye maddi açıdan zarar veren bir kimsenin olduğuna ve uzak durulması gerektiğine dair de uyarıcı niteliktedir. Rüyanızda ölü birinin sizi öptüğünü görüyorsanız ihtiyatlı hareket etmelisiniz. Başka bir yoruma göre de, ölü birinin öpmesi mevcut sıkıntının uzunca bir süre boyunca devam edeceğine ve sağlık konusunda sorunlar yaşanacağına delalettir.

Rüyada Ölmüş Birini Öpmek

Rüyanızda ölmüş birini öptüğünüzü görüyorsanız, ölmüş olan o kimseye hayır duası edeceğiniz anlamına gelir. Eğer gördüğünüz ölü kişiyi tanıyorsanız hiç beklemediğiniz yerden, ansızın gelen bir mal, mülk sahibi olacağınıza yorulur. Eğer tanıdığınız ölü kişi sizi öpüyorsa o zaman da ölmüş kişiye akraba olan birinin mutlu haberi alınır.

Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek

Genellikle rüyayı gören kişinin hayatının kolay ve huzur dolu geçeceğine yorulur. Aynı zamanda tüm kazancının kolay olacağını ve alın teri ile kazanılacağına da işaret eder. Olumsuz yorumlayan ulemalara göre ise insanların gözündeki değeri kaybetmeye, istenmeyen kötü durumların içine düşmeye ve sıkıntılı bir olay yaşayacağına delalettir.

Rüyada Ölmüş Kişiyi Yanaklarından Öpmek

Rüyanızda vefat etmiş bir kimseyi yanaklarından öptüğünüzü görürseniz, sosyal çevrenizde sevilen bir kimse olduğunuz ve huzurlu bir hayata sahip olduğunuz anlamına gelir. Pek çok kişinin size imreneceği bir yaşama sahip olmanın yanında, evlilik ya da aşk hayatında da işler yolunda gider. İlerleyen günlerde birbiri ardına alınacak olan güzel haberlere de işaret eden rüya olumsuz olarak da, saygınlık kaybetmeye ve sıkıntılı durumlara düşmeye işaret eder. Diğer rüya alimlerine göre ise, uzun süre boyunca elde edilmeye çalışılan başarıya ve maddi rahata güç de olsa ulaşılacağına, zafer elde edileceğine yorumlanmalıdır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölünün Öpmesi İle İlgili Rüyalar;

 1. Gümüş (20 Ekim 2015 saat: 17:03)

  Rüyamı yorumlarsanız çok seviinirim şimdiden teşekkürle,
  Rüyamda merdivenlerden inerken nasıl olduğunu anlamadan cüzdanımdaki bir sürü bozuk paralar merdivenlerden aşağıya saçılıyor onları toplamaya çalışıyorum ve birazını toplayıp avucumda tutup yanımdaki kızıma topladım neden bırakım diyerek gösteriyorum sonra merdivenlerden inip sanırsam kalabalık kişilerin içinden 15 sene önce vefat eden anneanne mi görüp yanına gidiyorum elini öpüp helallik istiyorum,anneannemde iki eliyle başımı tutup alnımdan öpüp eşimin adını söyleyerek x e iyi bak dedi.

 2. yağmur (04 Temmuz 2015 saat: 15:45)

  rüyada yazın kar dolu bir salonda akrabalarla kaymaya gitmişiz.büyükler üst tarafta oturuyor küçükler de kayıyor. ben kaydığım sırada ölmüş anneannem karların orada beni öpüyor,seviyor.Daha sonra ben 2 kuzenim ve babamla birlikte bir bakkala gidiyoruz.sonra babam oradan tekrar akrabaların yanına dönüyor.İki kuzenim yemek için kendilerine bir şeyler bakıyorlar o sırada da ben istediğim çikolatadan alacaktım.Ama başka şeyler almışım.Kırmızı bezden bir mendil ve yanında yüzükler vardı sanırım.Sonra marketin sahibi aldıklarıma bakıyor ben de yanlış almışım diye bırakıyorum. Çünkü aslında çikolata alacaktım.Acaba ne anlama geliyor.

 3. ayse (13 Haziran 2015 saat: 16:25)

  Uzun yillar birlikte yasadigimiz kayinvalidem beni iki defa alnimdan optu cok guler yuzlu bi sekilde kanepeye oturmus bende karsifa oturuyotum yerinden kalkti geldi beni optu oysa olumunden alti sy once yatalak olmustu esimde yasnimizdaydi onunlakonusmadi amahepimizcok neseliydfik acabas nedir yortumlasrdasniz srvinirin

 4. Hüseyin (13 Aralık 2014 saat: 18:21)

  merhabalar ben Hüseyin bilgen ben halamı çok seviyordum halada beni çok seviyoruseviyordu ama Allah rahmet etsin geçen ay kaybettim rüyama girmiş eniştemle birlikte geliyor ben evde oluyorum dışarıddışarıda beni soruyor içeri geliyorlar eniştem le yanaklarınyanakların dan çok çok öpüyorum ne anlama geliyor yardım Çi olur musunuz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,