RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüp Dirilmek

Rüyada ölüp dirilmek, kişinin zor ve sıkıntılı bir dönemden sonra feraha ermesine ve mutlu olmasına işarettir. Rüyada kendisinin ölüp dirildiğini gören kişi, yakında ümidini kestiği bir yerden sevinçli bir haber alır. Rüyada başkasının ölüp dirildiğini görmek, o kimsenin başına gelecek güzel kısmetlere ve hadiselere işarettir. Rüyada ölüp mezara konulduktan sonra dirildiğini görmek, aklınızın geç başınıza geleceğine ve bazı yanlışlardan geç dönüp zarardan kurtulamayacağınıza yorumlanır. Rüyada ölüp dirilmek bazı durumlarda da şehit olarak ölmeye işarettir.

Rüyada Ölen Bir Kimsenin Dirildiğini Görmek

Rüyada ölen bir kimsenin dirildiğini görmek, o kişinin şehit olarak öldüğünün veya ahirette güzeli, hayırlı bir mevkide bulunduğunun, kendisine verilen nimetlerin bir göstergesidir. Bazen de bu rüya sizi hayırlı ve güzel bir ömrün beklediğine, yakında istediğiniz haberin size ulaşacağına, ereceğiniz menfaatlere ve güzelliklere yorumlanmaktadır. Rüyada diri olan bir kimsenin ölmesi ise ya uzun ömre veya günah işleyip sonradan bundan tövbe etmeye işaret etmektedir.

Rüyada Ölüp Cennete Gitmek

Rüyada öldüğünü ve cennete gittiğini gören kimse, bütün zorlukları atlatarak rahata erer ve dünya hayatının bütün nimetlerinden ve zevkinden yararlanır. Bu rüya bazen de iyi bir insan olduğunuzun ve dini anlamda yüksek bir dereceye sahip olduğunuzun göstergesidir. Rüyasında ölüp cehenneme giden kişi ise hareketlerine ve yaptığı bazı davranışlara dikkat etmelidir. Zira bu rüya günah içinde olduğunuzu ve bu günahlarınızdan dolayı ceza çekeceğinizi göstermektedir.

Rüyada Ölüp Dirilmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada ölüp dirilmek, bir sıkıntı anından kurtulma ve ferahlama isteğinin göstergesidir. Bazen de böyle bir rüya iç aleminizde yoğun bir baskı ve üzüntü hissettikten sonra ferahlamanızın veya rahata kavuşmanızın da bir göstergesi olabilmektedir. Özellikle ruhsal anlamda bir baskıdan kurtulanların gördüğü bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!