RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüye Bir Şey Vermek

Rüyada ölüye bir şey vermek, kişinin elinden çıkacak malı ve harcayacağı parasıdır. Rüyasında ölüye yemek veren kişi gerçek hayatında yardıma muhtaç kişilere yardım eder veya bu rüya vereceğiniz zekatlara ve sadakalara işarettir. Rüyada ölüye para vermek iyi sayılmaz. Bu rüya günah işleyeceğiniz veya bilmeden bazı hatalar yapacağınız anlamına gelmektedir. Rüyasında ölüye yiyecek vermek misafir ağırlamaya veya yemek vererek insanları davet etmeye yorumlanırken; ölmüş bir tanıdığınıza su vermek ise o kişinin ahirette güzel bir dereceye sahip olduğuna ve kendisine birçok nimet ulaştığına yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölüye Yardım Etmek

Rüyasında ölmüş bir kimseye herhangi bir konuda yardım etmek, onun için yaptığınız duaların kabul olduğunu ve kendisini ulaştığını gösterir. Bu rüya aynı zamanda sizin doğru yolu bulup yanlışlardan dönmenize ve en kısa zamanda faydası dokunacak işler içinde bulunmanıza delalet eder. Rüyada bir ölünün hayatından şikayet etmesi ve sizden yardım istemesi, zor durumda bulunduğuna ve dua istediğine yorumlanmaktadır. Rüyada ölünün size yardım etmesi ise kısa sürede tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Ölü İle Konuşmak

Rüyasında ölü ile konuşmak alacağınız bir habere işarettir. Ölüden güzel bir haber almak gerçek hayatta bir müjdeye veya başınıza gelecek güzel bir havadise işaretken; ondan kötü bir haber işitmek ise bir zorlukla karşılaşmanıza veya bir belaya uğramanıza delalet eder. Rüyada ölü ile sohbet etmek ve onun durumunun iyi olduğunu söylemesi ahirette güzel bir mevkide bulunduğunun habercisidir.

Rüyada Ölüye Bir Şey Vermenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya özellikle gördüğünüz ölü kimse tanıdık birisi ise ona duyduğunuz özlemi veya onunla ilgili herhangi bir düşüncenizi yansıtmaktadır. Ölüden bir şey almak veya vermek kişinin iç dünyasında yaşadığı bazı sıkıntılarının da göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölüye Bir Şey Vermek İle İlgili Rüyalar;

 1. enes sunar (06 Haziran 2016 saat: 04:01)

  ruyda olmus annemi gordum ona kahverengi kapali zarf verdim ondan sonra kapiyi kapattim merak etme kimse iceri giremez dedi bana doktra muhayneye gittim fakat birden kalabalik gurup odaya girdi dr onlara beyaz kagit verdi beni muh etmeden hep beraber gittiler orda uyandim

 2. Abdulgafur Çakırkaya (25 Aralık 2015 saat: 08:05)

  Eşim yeni bir yakin komşumiz bayan ölmiş da daha iki gün dır öleni ona pilaf ekmek çekmek ve yoğurt gütrüp veriyor o rahmatli oda kalkiyor diyormiş siz misafirsiniz eşim gütürdiği ekmek ve yoğurdu ekmek yoğurda doğrayip ününe köydür al sizyıyın b ben hastayim yemek yapamiyorum bu rüya t tabiri bana açiklanirsa memnun olurum
  Allaha amenet olun

 3. Nükhet Kökboyun (06 Ekim 2015 saat: 00:22)

  Rüyamda ağaçta salkım salkım sarı üzümler görüyorum
  Hava açık ve güneşli ve üzümlerin zarı o kadar şeffaf ki içindeki çekirdeklerini de görüyorum. Üzümden bir tane koparıp ısırıyorum sonra ahirete göçmüş anneanneme uzatıyorum. Oda bi sefer ısırıyor aynı üzümden ve geri bana uzatıyor. Üzümü alıyorum oğluma uzatacakken orda uyandım. Üzüm o kadar tatlı ve lezzetli idi ki ..

 4. anonim (06 Haziran 2015 saat: 15:55)

  Rüyamda anneannemin evimize geldiğini gördüm, her kes onun yanındaydı ve annaannemin ölmediğini düşünüyordu. O ise benim yanıma geldi, ben ona sorular sormaya başladım , aynen şöyleydi:
  -Anneanne, sen şimdi nerdesin?
  -Cennetteyim torunum.
  -Sen hep benim yanımda mısın?
  -Evet torunum, ben hep senin yanındayım, doğum gününde, her hangi bir yere gittiğinde-her zaman
  Ve sonra ben uyandım, bu ne demek yazarmısınız lütfen, teşekkürler!!

 5. birsen (14 Ocak 2015 saat: 13:09)

  Ruyamda anneannem annemden cakmak istemis benim araciligimla cakmagi rahmetli anneanneme veriyorum ama cakmak benim suan kullandigim cakmagi veriyorum ve bana dioki neden buralara gelmiyosunuz artik diyo bende calistigimi soyluyorum.ellerinde yonca vardi onlarla ugrasiyodu. bir suru inekleri vardi ineklerden biri beni kalcamdan isiriyodu.anneannemin azi disi bide kopek dislerinin altin oldugunu gordum anneannemin.kendisi yasamiyo ama

 6. hayati (30 Aralık 2014 saat: 04:13)

  ruyada ölmuş bababimin kendi evine gelmiş.cok yagmur yagyo ve o islanmis halde evin balkonunda sandaliyede otryordu.geldim baba uzerini cikar islanmişsin.o ise bi şey olmaz dedi.ben israrla onun ustunu cikartirdim ve eşimin ic camaşirlerini verdim geymek icin.

 7. selver (08 Aralık 2014 saat: 15:38)

  rüyamda ölmüş amcamı gördüm nur içindeydi yüzü ve sadece ben görüyordum onu amca diyerek ağladım ve beni eliyle yanına çağırdı gittim yanına sarıldım ona elimde kuranı kerim vardı ona uzaktım kuranı öptü başına koydu bana ne demek istedi lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,