RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüye Bir Şey Vermek

Rüyada ölüye bir şey vermek, kişinin elinden çıkacak malı ve harcayacağı parasıdır. Rüyasında ölüye yemek veren kişi gerçek hayatında yardıma muhtaç kişilere yardım eder veya bu rüya vereceğiniz zekatlara ve sadakalara işarettir. Rüyada ölüye para vermek iyi sayılmaz. Bu rüya günah işleyeceğiniz veya bilmeden bazı hatalar yapacağınız anlamına gelmektedir. Rüyasında ölüye yiyecek vermek misafir ağırlamaya veya yemek vererek insanları davet etmeye yorumlanırken; ölmüş bir tanıdığınıza su vermek ise o kişinin ahirette güzel bir dereceye sahip olduğuna ve kendisine birçok nimet ulaştığına yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölüye Yardım Etmek

Rüyasında ölmüş bir kimseye herhangi bir konuda yardım etmek, onun için yaptığınız duaların kabul olduğunu ve kendisini ulaştığını gösterir. Bu rüya aynı zamanda sizin doğru yolu bulup yanlışlardan dönmenize ve en kısa zamanda faydası dokunacak işler içinde bulunmanıza delalet eder. Rüyada bir ölünün hayatından şikayet etmesi ve sizden yardım istemesi, zor durumda bulunduğuna ve dua istediğine yorumlanmaktadır. Rüyada ölünün size yardım etmesi ise kısa sürede tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Ölü İle Konuşmak

Rüyasında ölü ile konuşmak alacağınız bir habere işarettir. Ölüden güzel bir haber almak gerçek hayatta bir müjdeye veya başınıza gelecek güzel bir havadise işaretken; ondan kötü bir haber işitmek ise bir zorlukla karşılaşmanıza veya bir belaya uğramanıza delalet eder. Rüyada ölü ile sohbet etmek ve onun durumunun iyi olduğunu söylemesi ahirette güzel bir mevkide bulunduğunun habercisidir.

Rüyada Ölüye Bir Şey Vermenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya özellikle gördüğünüz ölü kimse tanıdık birisi ise ona duyduğunuz özlemi veya onunla ilgili herhangi bir düşüncenizi yansıtmaktadır. Ölüden bir şey almak veya vermek kişinin iç dünyasında yaşadığı bazı sıkıntılarının da göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: