RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüye Para Vermek

Rüyada ölüye para vermek, kişinin elinden çıkacak malı ve parasıdır. Bu rüyayı gören kişi işlerinde bazı zararlara uğrar ve bunun sonucunda elindeki malı kaybeder. Bazen de bu rüya, verilecek sadakalara ve zekâtlara işarettir. Rüyada ölüye para veren kişi malını yanlış yollarda harcar ve parasını helal olmayan kimseler için harcar.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini görmek farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada ölmüş birinin kulak ağrısı çekmesi, hayattayken çok fazla dedikodu yaptığına ve insanların arasını bozduğuna; hayatta olan birinsin ölü kimseyi yüklendiğinin görülmesi o kişinin hastalanmasına veya keder içinde bulunmasına; ölüyü yeni ve güzel elbiseler içinde görmek işlerin düzelmesine ve başarılı olmaya; ölmüş birinin etini yemek birinin dedikodusunu yapmaya veya haram yemeye; ölünün sizinle konuşması iyi bir adla anılıp şöhret kazanmaya işarettir.

Rüyada Ölüye Bir Şeyler Giydirdiğini Görmek

Rüyada ölüye elbise giydirmek hastalığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi şiddetli bir hastalığa tutulur; fakat sonrasında bundan kurtularak şifa bulur. Bazen de bu rüya kişinin ölü için ettiği duaların ve okuduğu Kuran’ın yerine ulaştığının ve onun işine yaradığının bir göstergesidir.

Rüyada Ölü İle Sohbet Etmek

Rüyasında ölü bir kimse ile sohbet eden kişi, kötü bir meclis içerisinde bulunur ve oradaki art niyetli insanların kurbanı olur. Bazen bu rüya faydasız söze, boş işler yapmaya, zamanını yararsız geçirmeye, tembelliğe, uykuya, çalışmalarından bereket görmemeye, sıkıntılara ve faydasız amellere işarettir.

Rüyada Kabirde Bulunduğunu Görmek

Bu rüya farklı şekillerde yorumlanır. Bazı âlimlere göre bu rüya kişinin ev sahibi olmasıdır. Bazılarına göre ise kabirde bulunduğunu veya yattığını gören kimse uzun ve rahat bir yolculuğa çıkar.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Ölüye Para Vermek İle İlgili Rüyalar;

 1. Zumrut (20 Eylül 2016 saat: 10:23)

  Babannem çok oldu vefaat edeli rüyamda babannem cuzdanimdan 50lirayi alıyor söylemeden ben gorup o fazla diyip 20veriyorum bu kadar hatırlıyorum ne anlama geliyor acaba.
  Bir başka rüyada yigenimi daha 1yasinda dişlerini fırçalarken görüyorum rüyamda açıklarsanız çok sevinirim iyi gunler

 2. Altan (07 Mayıs 2016 saat: 20:34)

  rüyamda ölen bir kişiye borcum kaldığını düşünerek,kalan miktara değer biçmesini ve o parayı ödemeye çaıştığımı görüyorum.Parayı olmadan ortadan kayboluyor ve oğluyla karşılaşıyoruz,babana borcumu veremedim diyorum,verirsin nolcak 3 kuruş para diyor.Bunun ardından annem ,paranı kumardamı yitirdin diyor.Anne ne kumarı diyerek uyanıyorum..Bu nedir?

 3. merih (15 Kasım 2015 saat: 10:19)

  Rüyamda dayımdan para istiyorum.Sonra ertesi gün televizyonun üstüne bırakılmış paralar buluyorum.Ve onları alıyorum.Sonra ölen yengem yani dayımın ilk eşi geliyor ve televizyonun üstündeki parayı kimin aldığını soruyor.Bende benim aldığımı söylüyorum.Yengem bozulur gibi oluyor.Sonra sayıp birazını kendimr alıp birazını ona veriyorum.Ama o bu durumdan pek hoşnut olmuyor
  Sonra daha fazlasını veriyorum.Hatırladıklarım bunlar.Şu an kararsızlıklar çektiğim için bazı konularda acaba bir işaret olabilirmi diye tabir ettirmek istedim.

 4. Raziye (23 Şubat 2015 saat: 23:57)

  Ruyamda kardesimle balkonda uyuyorduk sonra bn olecegimi ve namaz kilmam gerektigi aklima geldi kardesimi uyandirdim oda bana kalk o zaman namaz kilalim dedi bende ona bnde bu yuzden seni uyandirdim dedi sonra birden yagmur yagdi biz iceri girdik sonra kardesim kapida birilerini dinliyordu ben ona ne oldu dedim olen halam baska bi halamdan para istiyordu snra bn olen halamin yanina gidiyordum bana on tl uzatiyordu bende ona param var hala diyordum cebimden on tl cikarip veriyordum sonra on tl daha vermek icin cuzdanimi aciyordum ve onbes tl veriyordum sonra da ona sarilip opuyordum ondan sonra diger halamda elinde parayla geliyordu biz beraber oturup guluyorduk sonra bn uykudan uyandim…. bu ruyanin anlamini cok merak ediyorum vefat eden halamla aram cok iyiydi ama ilk defa ruyamda gordum

 5. Selin (13 Ocak 2015 saat: 11:33)

  Iyi günler. Babam 3 ay önce öldü ve rüyamda kendisiyle camda Konuşurken penisini gördüm ama o farkedinice kapattı. Okuldan Arkadaşlarım da arkamdaydı görürler diye utandım. Sonra ona 45 lira para üstü verdim beş lirasını okul harçlığı yaptığımı söyledim parasız kalmasın diye. Birde ondan önce Arkadaşlarımla Açıköğretim sınav sonuçlarına bakıyorduk bu sene edebiyat okuyup öğretmem olup olmamam konuşuyoduk. Sonrasında babam var. Açıköğretim okumama rağmen rüyamda babama para verirken de okula gidiyodum ve mavi önlüklüydüm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,