RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüye Para Vermek

Rüyada ölüye para vermek, kişinin elinden çıkacak malı ve parasıdır. Bu rüyayı gören kişi işlerinde bazı zararlara uğrar ve bunun sonucunda elindeki malı kaybeder. Bazen de bu rüya, verilecek sadakalara ve zekâtlara işarettir. Rüyada ölüye para veren kişi malını yanlış yollarda harcar ve parasını helal olmayan kimseler için harcar.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Rüyada ölmüş birini görmek farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada ölmüş birinin kulak ağrısı çekmesi, hayattayken çok fazla dedikodu yaptığına ve insanların arasını bozduğuna; hayatta olan birinsin ölü kimseyi yüklendiğinin görülmesi o kişinin hastalanmasına veya keder içinde bulunmasına; ölüyü yeni ve güzel elbiseler içinde görmek işlerin düzelmesine ve başarılı olmaya; ölmüş birinin etini yemek birinin dedikodusunu yapmaya veya haram yemeye; ölünün sizinle konuşması iyi bir adla anılıp şöhret kazanmaya işarettir.

Rüyada Ölüye Bir Şeyler Giydirdiğini Görmek

Rüyada ölüye elbise giydirmek hastalığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi şiddetli bir hastalığa tutulur; fakat sonrasında bundan kurtularak şifa bulur. Bazen de bu rüya kişinin ölü için ettiği duaların ve okuduğu Kuran’ın yerine ulaştığının ve onun işine yaradığının bir göstergesidir.

Rüyada Ölü İle Sohbet Etmek

Rüyasında ölü bir kimse ile sohbet eden kişi, kötü bir meclis içerisinde bulunur ve oradaki art niyetli insanların kurbanı olur. Bazen bu rüya faydasız söze, boş işler yapmaya, zamanını yararsız geçirmeye, tembelliğe, uykuya, çalışmalarından bereket görmemeye, sıkıntılara ve faydasız amellere işarettir.

Rüyada Kabirde Bulunduğunu Görmek

Bu rüya farklı şekillerde yorumlanır. Bazı âlimlere göre bu rüya kişinin ev sahibi olmasıdır. Bazılarına göre ise kabirde bulunduğunu veya yattığını gören kimse uzun ve rahat bir yolculuğa çıkar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Para hakkında her türlü konunun incelendiği rüya tabirini Rüyada Para Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: