RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüye Sarılmak

Rüyada ölüye sarılmak hayırlara yorulmaz. Rüya sahibinin başarısız, mutsuz, üzgün ve hasta olacağına rivayet edilir. Kişi kendisine hayır getirmeyecek insanlara ve işlere umut bağlayacak, bunların kendisine hayır getirmeyeceğini görünce de büyük hayal kırıklıkları yaşayacaktır diye tabir edilir. Rüyada ölüye sarılmak, rüya sahibinin kendisini hedeflerinden uzaklaştıracak yollara sapacağına, olmayacak işlerin peşinde beyhude nefes tüketeceğine ve emek vereceğine rivayet edilir.

Rüyada Ölüye Sarılıp Ağlamak

Bu iyi bir rüyadır ve hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin sevinmesine, huzurunun ve keyfinin yerine gelmesine vesile olacak haberler alacağına ya da böyle olaylar yaşayacağına işaret eder. Gerçek hayatta mutluluk gözyaşı dökmeye yorulur.

Rüyada Ölüye Sarılmak Öpmek

Rüya sahibinin hayatında olumlu değişiklikler olacağı, sevdiklerine kavuşacağı, hayallerine bir adım daha yaklaşacağı ve umutlarının yeniden yeşermesine vesile olacak olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin sürpriz gelişmeler yaşayacağı ile tabir edilir.

Rüyada Ölüye Sarılıp Yatmak

Bir kişi eğer rüyasında bir ölüye sarılıp yattığını görürse eğer o kişi dünyadan elini eteğini çekeceği bazı düş kırıklıkları yaşayacak demektir. Rüya sahibinin yaşayacağı ruhsal çöküntü nedeni ile güzel yarınlara olan inancını kaybedeceği bu nedenle de yaşam enerjisinin de düşeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ölüyle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin hayatında kendisini heyecanlandıracak, içini kıpır kıpır edecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel gelişmelerin yaşanacağına bunun rüya sahibi için çok büyük motivasyon olacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine bu sayede de eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına alamet eder.

Rüyada Ölü Görmek

Rüya sahibinin çok özlediği kimselere kavuşacağına ya da sürpriz bir konuk ağırlayacağına rivayet edilir. Dostlarla ve sevenlerle bir araya gelmeye, hasret gidermeye ve sevinmeye yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: