RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüye Yemek Vermek

Rüyada ölüye yemek vermek, kişinin yapacağı bir yardımın, sadakanın ve sevabın göstergesidir. Rüyasında tanıdığı bir ölüye yemek veren kimse, edeceği dualarla o ölüye diğer alemde yardımcı olur ve hoşnut olmasını sağlar. Rüyasında tanımadığı bir ölüye yemek veren, kendisine zarar verecek kişilere ikramda bulunur. Bu rüya bazen de sizi çekemeyen bir kimseye yapacağınız yardımdır. Ölüye yemek vermek, sadaka ve zekat vermektir. Rüyada ölüye kendi evinde yemek veren kişi, cömertliği ile ve elinin bol olmasıyla tanınır. Rüyada ölüye et yemeği veren bir iyilik yapar veya büyük bir mala konar.

Rüyada Bir Ölü İle Birlikte Yemek Yemek

Rüyada ölü ile birlikte yemek yiyen kişi, yakında çok hayırlı bir mecliste bulunarak burada ahlaklı ve dindar adamlarla karşılaşır. Bu rüya bazen de o ölüden bir menfaate erişeceğinize, ondan size kalacak mirasa, onun sanatını devam ettirmeye, o ölünün mirasçılarından faydalanmaya veya onlarla vakit geçirmeye yorumlanır. Eğer tanımadığınız bir ölü ile yemek yediğinizi görmüşseniz, yakında hiç bilmediğiniz kişilerle tanışacağınıza ve onlara yardım edip veya onlardan yardım göreceğinize işaret etmektedir.

Rüyada Bir Ölünün Yemek Yapması

Rüyada yakın akrabalardan bir ölünün yemek yapması ondan size kalacak mirastır. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse hiç ummadığı bir yerden para kazanır veya mal elde eder. Rüyada bir ölünün et yemeği yapması, rüya sahibinin büyük bir nimete ereceğine veya çok büyük bir mala konacağına; ölünün sebze yemeği yapması ailesi ile geçireceği mutlu ve huzurlu yıllara delalettir.

Rüyada Bir Ölüye Yemek Vermek

Rüyada ölüye yemek veren kimse gerçek hayatta sürekli ölmüşleri için dua eden Kuran okuyan veya yakında kaybettiği akrabalarına üzülen bir kişidir. Bu rüya iç dünyanızda kaybettiklerinize karşı özleminizi veya karakterinizdeki iyiliği ve güzelliği yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!