RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüyle Konuşmak

Rüyada ölüyle konuşmak, rüya sahibinin hayatında çok güzel gelişmeler olacağı anlamına gelir. Verimin artmasına, şansın ve kısmetin açılmasına, hane içine bolluğun, bereketin ve şifanın gelmesine tabir edilir. Kişi, korkularından, endişelerinden, mutluluğuna ve başarılarına mani olan tüm engellerden kurtulacak demektir. Rüyada ölüyle konuşmak, rüyayı gören kişinin olmayacak gözüyle baktığı bu nedenle de artık gözden çıkardığı işlerinin canlanmaya ve gelişme göstermeye başlayacağı anlamına gelir.

Rüyada Ölüyle Konuştuğunu Görmek

Rüyada ölüyle konuştuğunu görmek, rüya sahibinin yaşadığı kötü günlerin biteceğine, keyfinin yerine geleceğine, işlerinin açılacağına ve ticaretinin de büyüyeceğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin dileklerinin kabul olacağına, hayatının da düzene gireceğine rivayet edilir.

Rüyada Ölüyü Diri Görmek

Rüyada ölüyü diri görmek, rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve uzun zamandır görmediği için çok özlediği bir kişiye kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibi bu kişi ile doyasıya hasret giderecek ve çok mutlu olacak demektir.

Rüyada Ölüyle Telefonda Konuşmak

Rüyada ölüyle telefonda konuşmak, hayır ve iyilik bulmaya işaret eder. Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceği, plan ve projelerinin kendisine olumlu ve güzel sonuçlar getireceği anlamına gelir. Başarıya giden yolda muvaffak olmaya yorulur.

Rüyada Ölüyle Kucaklaşmak

Rüyada ölüyle kucaklaşmak, sağlıklı olmaya ve keyif içinde bir yaşam sürmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatından yana istediği huzuru yakalayacağı, ağız tadının yerine geleceği, sakin, huzurlu ve mutlu bir hayatı olacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Ölü Görmek

Rüyada ölü görmek, rüya sahibi için müjde ve sevinç olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin çok heyecanlanacağı bir olay yaşayacağı ve ayrı kaldığı bir kişi ile bir araya gelerek onunla sımsıkı sarılacağı ve doyasıya vakit geçireceği ile tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölüyle Konuşmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Vahdet Emişoğlu (16 Nisan 2014 saat: 04:17)

  rüyamda baldızımla birlikte bal satan bir dükkana gidiyorduk ordan çıktıktan sonra eşeğe binip hoşaf satan bi seyyar satıcıya rastladık seyyar bana o balın zehirli olduğunu ve baldızımın öleceğini söyledi sonra yolumuza koyulduk eve vardık yemeğe oturduk balı tam ekmeğime sürecekken bal konuşmaya başladı ve bana sinirli bi şekilde baldızın mı tatlı ben mi tatlıyım dedi bende tabi ki sen tatlısın dedim baldızım bu lafı duyunca hemen sinirlendi üstüme yürüdü uyandıgımda eşek ölüydü

 2. Mahmut Kayardurmaz (10 Nisan 2014 saat: 03:57)

  Sevgili ‘rüyatabirleri.com’ ailesi sizlere rüyamı paylaşmak istedim. Rüyamda kayınpederim kaynanamın ilk kocasıyla birlikte balığa gidiyordu bende onlarla karşılaşmıştım oltayı denize attılar ve mangal yaktılar biraz sonra kaynanamın ilk kocasının ikinci karısı ve onunda ilk kocasının ilk karısının oğlu veysel geldi. Veysel alkollüydü ona kimle içtiğini sorduğumda annesinin ilk kocasının ikinci evliliğinden olan kızıyla içtiğini söyledi. Oltayı denizden çektiler ve oltadan kaynanamın babasının üçüncü karısı çıktı üstündeki elbiseleride kaynanamın babasının ikinci karısının ikinci kızına aitti. Sonra uyandım bi iki saat sonra kaynanamın kocası ve ikinci evliliğinden olan ikinci torununun öldüğünü duydum sizce bu rüya bu olayla bağlantılımıdır ? Umarım en kısa sürede rüyamı yorumlarsınız teşekkür ederim.

 3. bilgi (30 Mart 2014 saat: 01:56)

  kayınvalidem45gün oldu öleli vebu akşam sabaha karşı rüyamdagördüm misafir geçiriyormuşum osırada merdinen ışıklarsöndü bende eşimesöylendimneden ışıkları yakmıyorsun diye bu aradakayınvvvalim seslendi bana sen ne zaman geliceksin diye bizdeeşimle korkup kapıları kapttık fakat kapı aralık kaldıve bu sulağın üzerine kim oturdu dedi yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

 4. pınar (05 Mart 2014 saat: 18:46)

  rüyamda bir mezarın başındaydım. sonradan bu mezarın kendime ait olduğunu anladım.mezarımın başında insanlar vardı. onlara beni görüyor musunuz ? diye sordum. evet görüyoruz bizde ölüyüz dediler. aklıma ilk gelen annem oldu. annem çok üzülmüştür diye düşündüm. sonradan kendimi başka bi mekanda gördüm. ölmediğimi kanıtlıyorum ve annemi arıyorum ama o sen kendini öldü gibi göstererek beni çok üzdün diyerek telefonu kapatıyor.. yorumlarsanız sevinirim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,