RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüyü Canlı Görmek

Rüyada ölüyü canlı görmek, o ölünün ahirette iyi bir makama kavuştuğuna ve kendisine birçok nimetin sunulduğuna işarettir. Özellikle ölünün kendisinin ölmediğini haber vermesi şehit olarak öldüğünün habercisidir. Ölüyü canlı görmek farklı şekillerde yorumlanır. Eğer ölen kişi perişan haldeyse ve saçı başı dağılmış bir vaziyette ise, ahirette sorgusunun çetin olduğunun veya sizden dua beklediğinin bir göstergesidir. Bu nedenle böyle görülen ölünün arkasından Kuran okunmalı ve dua edilmelidir. Ölünün güler yüzlü ve sağlıklı bir şekilde görülmesi ise güzel bir ölümle canını teslim ettiği ve öbür alemde iyi bir durumda olduğu anlamına gelmektedir. Ölünün canlı bir şekilde pazarlarda dolaşması o yıl için ucuzluğa ve berekete işaret eder.

Rüyada Ölü İle Konuşmak

Rüyada ölü ile konuşmak o ölünün verdiği haberlere göre değerlendirilir. Eğer ölü size güzel şeylerden bahsediyor ve gelecekle ilgili iyi şeyler söylüyorsa sizin dünya hayatında durumunuz iyi olur ve bu rüya yaptığınız amellerin makbul olduğuna işarettir. Ölünün halinden şikayet etmesi, bazı azaplar içinde olduğuna ve sizden dua beklediğine yorumlanmaktadır. Ölünün sizden şikayet etmesi ise günah işlediğiniz için yapılan bir uyarıdır. Bu rüyayı gören kişi haline ve davranışlarına çeki düzen vermelidir.

Rüyada Ölü İle Yürümek

Rüyada ölü ile birlikte yürüyen kimse onun sanatını ve mesleğini devam ettirir. Bu rüya bazen de o kişinin akrabalarından size ulaşacak hayırdır. Ölüyü takip etmek para kazanmaya veya uzun ömürlü olmaya delalet eder.

Rüyada Ölüyü Canlı Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında tanıdığı bir ölünün canlı olduğunu görmek, o ölüye duyduğunuz özlemi veya onun ölümünün sizin üzerinizdeki etkilerini göstermektedir. Bu rüya bazen de psikolojik olarak ölümden korktuğunuza ve ölümün nasıl bir şey olduğunu merak etmenize işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!