RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüyü Görmek

Rüyada ölüyü görmek, çok sevilen bir kimsenin geleceğine ya da sevilen bir kişiden sevindirici bir haber alınacağına alamet eder. Rüyada ölüyü görmek, sanılanın aksine kötü bir duruma delalet etmemekte, her zaman hayra yorulmaktadır. Kimi zaman özlediğiniz bir kimsenin geleceğine, kimi zaman beklemediğiniz bir kişiden bir yarar göreceğinize de delalet etmektedir. Şayet rüyanızda ölüyle yolculuk yaptığınızı gördüyseniz, yeni bir çevreye gireceğinize ve değerli bir şey kazanacağınıza işaret eder.

Rüyada Ölüyle Konuşmak

Rüyada ölüyle konuşmak, sıkkın ve huzursuz olduğunuz anda alacağınız güzel, müjdeli haberlere delalet eder. Rüyanızda ölünün size bir şey anlatması, geçici bir sıkıntılı döneme gireceğinize ve bu sıkıntılı dönemi kolay bir şekilde atlatacağınıza yorumlanır. Bazen de bu rüya bozulan işlerin düzelmesini işaret eder.

Rüyada Ölüyü Yıkamak

Rüyada ölüyü yıkamak, üzüntülerden, kederden ve gamdan kurtulmaya, ticari kazancın artacağına, mesleki olarak istenilen makamın kazanılacağına, ailedeki huzurun ve mutluluğun artacağına delalet eder. Rüyada ölmüş birini yıkamak, ödenme güçlüğü çekilen borçlardan kurtulmaya, hayırlı iş kapılarının açılmasına ve mutlu bir geleceğe sahip olmaya işarettir.

Rüyada Ölüye Ağlamak

Rüyada ölünün arkasından ağlamak, kalabalık bir ortam ya da bir düğüne katılmaya işaret eder. Ölünün arkasından feryat figan ağlamak hayra yorulmamaktadır. Kötü geçecek günlerin habercisi de olan bu rüya, bazen yaşanabilecek kötülüklere de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Ölüye Dua Etmek

Rüyada ölüye dua etmek, günlük hayatta elde edilecek başarılara, yeni iş ortaklıklarına ve Allah inancının artacağına ve kişinin hayırlı ibadetler yapacağına delalet eder. Bazen rüyada ölüye dua etmek hacca ya da umre ziyaretinin de habercisi olabilmektedir. Bazı rüya tabircileri ise rüyada ölüye dua etmeyi, rüya sahibinin açılacak olan şansına, hayırlı ve dini bütün bir kısmetin kendisine talip olmasına, kalan ömrünü mutlu, huzurlu ve geçim derdi çekmeden geçireceğine yorumlamaktadırlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Üzüntü ve ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: