RuyaTabirleri.com

Rüyada Ölüyü Öpmek

Rüyada ölüyü öpmek, hak edilen menfaat olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin çok heveslenip, emek vererek ve heyecanlanarak girdiği ve ne yazık ki istediğini elde edemeyerek hayal kırıklığı yaşadığı, kendini de artık o işten hayır gelmeyeceğine inandırdığı bir işin aşama kaydederek emeklerinin karşılığını alacağı yönde ilerleme göstereceğine ve bunun da rüya sahibine yeniden umut vereceğine işaret eder.

Rüyada Ölüyü Öptüğünü Görmek

Bir kişi rüyasında bir ölüyü öptüğünü görürse eğer bu kimse için alacağı müjdeli bir haber olarak kabul edilir. Rüya sahibinin çok istediği halde elde edemediği bir şeyin kendisine nasip olacağını duyarak çok sevineceği anlamına gelir.

Rüyada Ölünün Elini Öpmek

Rüyasında ölünün elini öptüğünü gören kişinin kişisel anlamda yol kat edeceğine tabir edilir. Kişi içine dönük, sessiz ve çekingen duygu durumunu ve ruh halini yenmeyi başaracak, kendisine güven duyan, düşüncelerini yüksek sesle ve daha net ifade eden kişi haline gelecek demektir.

Rüyada Ölüyü Öpmek Sarılmak

Rüyayı gören kişinin maneviyatını yükseltecek ve yarınlara olan inancını tazeleyecek olumlu olayların meydana geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin tam da en mutsuz ve en karamsar olduğu bir anda kendisi için ilaç olacak sürpriz bir gelişmenin yaşanacağına yorulur.

Rüyada Ölüyü Yanağından Öpmek

Rüya sahibinin yüzünün gülmesine ve hayatının da adeta bayrama dönmesine vesile olacak bazı hoş durumların ortaya çıkacağına kişini de bu sayede kaybettiği neşesine ve keyfine yeniden kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Ölüyü Alnından Öpmek

Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşeceğine, aklından ve gönlünden geçen isteklerinin de Allah tarafından kendisine nasip edileceğine alamet eder. Sonu hayır olacak ve kişiye huzur, bolluk, bereket getirecek projelerin nihayete ereceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ölüyü Öpmek İle İlgili Rüyalar;

  1. gül (19 Mayıs 2014 saat: 17:41)

    sevdigim adam öldü ve kaç gece rüyamda gördüm birinde bana süt kutusu verdi diger rüyamda da ellerine kelepçe takılı ve sağ gözü kanlı olarak bana kolarını uzattı ama elleri kelepçeli oldugu için sarılamadı ama ben ona sarıldım oda beni öptü yanaklarımdan öptüm çok mutlu olmuştum hiç konuşamdı ama benimle bende oda çok mutlu olmuştum beni öpmesi çok güzeldi konuşmadan uyandım her rüyamda gördüğümde hep boynu bükük gördüm hüzünlü olarak gördüm bende üzüldüm gözünü kanlı görünce ama öpmesi harikaydı

  2. Nur aygün (08 Mart 2014 saat: 10:57)

    Bir sene önce ani ölümle kaybettiğim sevdiğim adamı görüyorum rüyalarımla… En son rüyam da onu canlı ve keyifli gördüm hasret gidermek için gelmişti üstünde mavi keten bir gömlek vardı gülüp konuşuyorduk bir divanda oyuruyorduk arkasından ona sarıldım sırtında koyu kırmızı lekeler vardı yara gibi ama kanamıyordu onları görünce çok üzüldüm sonra gömleği yavaşça indirdim ve o yaraların yok olmaya başladığını gördüm sonra kalktı ve gitmesi gerektiğini söyledi tekrar sarıldı elleriyle yüzümü tuttu vöptü e gene geleceğini söyledi birkaç kez daha sarılıp öptü kendimi çok mutlu hissediyordum uzun bir koridor vardı aydınlık bir kapı vardı beyaz boyalı camlı oraya doğru gitti giderken görmem gereken başkalarıda var onlarıda göreyim dedi peki dedim biri daha bekliyordu kapının yanında onun yanına doğru gitti ve onunla konuşmaya başladı ben ordan ayrılırken arkamı dönüp baktım kapının arkasında biriyle konuştuğunu hissettim ama göremedim uyanmışım ….

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,