RuyaTabirleri.com

Rüyada Omlet Görmek

Rüyada omlet görmek, yaz aşkı gibi kısa sürecek ve bir heves yaşanacak ilişkilerin işaretidir. Çapkınlık yapacak bekar erkeklere yorulan rüya, evli kişilerin de eşleriyle aralarında yoğun bir tensel çekim olacağına, özellikle evliliklerinde sıkıntı yaşayan, durağanlıktan ve monotonluktan şikayet eden kişilerin daha hareketli bir döneme gireceklerini müjdeler. Kişilerin hem aile içinde, hem iş yerinde, hem de toplumsal ortamlarda görevlerinin bilincine varacaklarını ve hedeflerine daha net şekilde ilerleyeceklerine alamet eder.

Rüyada Omlet Pişirmek

Evin içinde gelişecek ve haneye mutluluk getirecek bir habere veya olaya yorumlanır. Gurbetten dönen biri veya yeni bir bebek haberi gibi, torun haberi de rüyanın alametlerinden biridir. Neşe ile hüznün iç içe girdiği zamanlara da işaret eden rüya, özlem çekilen kişilerden haber alınacağını da tabir eder.

Rüyada Omlet Yaptığını Görmek

Omlet pişirmekle benzer şekilde yorumlanır. Büyük bir tavada omlet yaptığını görmek kişinin hareketli bir yaşamın ardından daha sakin bir hayat tarzı benimseyeceğini ve evcimen bir duruma gireceğini bildirir. Bir süredir agresif ve hırçın bir durumda olanlar için sakin bir dönemin geldiğini ve kişiyi tetikleyen, sinirlendiren tüm olayların sona ereceğini de tabir eder. Eğlenceli geçecek bir evlilik hayatını ve aşırı sosyal arkadaş çevresini de belirten rüya, her günün birbirinden neşeli ve keyif içinde geçeceğinin müjdesini verir.

Rüyada Omlet Yediğini Görmek

Yapılan işin kişiyi tamamen temsil ettiğini ve bu yüzden kişinin her koşulda tatmin yaşayacağını, aldığı paranın da, sahip olduğu huzurun da uzun süre devam edeceğini tabir eder. Eski şikayetlerini unutup her durumda şükreden rüya sahibinin rızkının sürekli artacağına ve tüm ilişkilerinde uyum içinde hareket edeceğine, güçlü ve dimdik şekilde ayakta duracağına alamettir.

Rüyada Omlet Görmenin Psikolojik Yorumu

Sürekli şikayet eden ve sahip olduğu şeyleri beğenmeyen, sürekli gerilim yaratan kişilerin huzursuz ruh hallerini ve aslında fark edilmek için hırçınlaştıklarının ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!