RuyaTabirleri.com

Rüyada Omuz Görmek

Rüyada omuz görmek, rüya sahibinin, iş hayatı içinde karşısına çıkan bir çalışma için kendisi gibi birkaç kişi ile birlikte yola çıkacağına, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, bu sayede çok daha aranan ve iş için daha çok güven veren kişiler olunacağına ve bu işle daha önce kapanmış olan kapıların tekrar açılacağına işaret eder.

Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin iş hayatında kazandığı başarılar sayesinde üst yöneticileri tarafından hak ettiği bir mevkiye terfi ettirileceğine rivayet eder.

Rüyada Omuz Kırılması

Rüya sahibinin, birlikte iş yaptığı kişilerden ya da sevdiği kişilerden büyük bir ihanet göreceğine, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine alamet eder.

Rüyada Omuz Atmak

Uzun zamandan beri askıda kalmış bir işin ortaya konulması ve işler hale getirilmesi için çeşitli adımların atılacağına, bu adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına ve varolan tüm kaynakların seferber edilerek işin en iyi şekilde yapılmasının sağlanacağına rivayet eder.

Rüyada Omuz Öpmek

İş hayatında çok sıkıntılı bir duruma düşmüş olan bir akrabaya ya da değer verilen bir kişiye, içinde bulunduğu durumdan rahat bir şekilde kurtulması ve daha fazla sorun yaşamaması için gereken yardımın fazlasıyla yapılacağına, bu şekilde kişinin içinde olduğu sorunun kısa zaman içinde ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Rüyada Omuz Çantası Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok sevdiği birisi ile bir seyahate çıkacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Omuz Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. viki (10 Ekim 2014 saat: 07:45)

    okul çıkısında beklerken bir kadın konusuyorum elimde tablet Pc var .( gördüm .bu yuva dan tatlı bir tavşan gördum .abualdım ve sevdim minik küçük kulaklı sarı ve beyaz renkli tavsan yuvası bir tavsan yavrusu ama tam onu yerine geri bırakırken bir seyler bozuluyor bir fırımda çalışan işçilerin tepesinde ve ben hemen dönüp düzelteyim derken üzerndeki çatıya çıkıyorum ama çatı sağlam tutturulmamış ve birden düşüyor .teyzem ve kardeşim başkasının olan bu çatıyı mahcup lduğumuzdan yerine tekrar koyarken ben catının sağlam kurulmadıgını ve sabitlenmesi gerektiği söylüyorum.birden bire ruzgar çıkıyor ordan uzakaşırken kocaman bir merdiven oralarda gezen son anda uzaklaşması için bağırdığım benim bir suan amerikada yaşayan bir arkadaşımın sol omuzuzuna düşüyor omuz yerincen çıkartıyor ve kırıyor .çok kötüydü .sonra uyandım

  2. Aykut (15 Mart 2014 saat: 02:52)

    Rüyamda kendimi okulda görüyorum üniversite bahçesinde. Birkaç arkadaşımı falan görüyorum selamlaşıyoruz falan. böyle bir arkadaş topluluğu içinde tanıdığım bir kızın omzuna elimi atıyorum isminle hitap ederek. Fakat o elimi omuzuna attığım kız bir başkası çıkıyor. O topluluktan ayrılıyorum. bahçede dolaşırken tanıdığım kıza rastlıyorum bahçede gülümsediğini hatırlıyordum en son. rüyayı cuma saati yakınlarında gördüm böyle içim geçmiş. çok ilginç geldi bana. tabirinizi en kısa zamanda bekliyorum. şimdiden teşekkürler..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,