RuyaTabirleri.com

Rüyada Önlük Görmek

Rüyada önlük görmek, rüyayı gören kişinin uykusunda gördüğü önlüğün çeşidine bağlı olarak değişik şekillerde yapılmaktadır. Rüyada, her önlüğün işlevine ve kullanıldığı alanlara göre yorumu farklı farklıdır. Bunun yanı sıra rüyada önlük görmenin genel yorumu, hayırlara işaret eder ve rüyayı gören kişinin pek çok alanda yeteneği ve ilgisi olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Önlük Takmak

Rüyayı gören kişinin kendisine güven vermeyen hiçbir yere gitmeyen, hiçbir işe atılmayan ve hiçbir söze itimat etmeyen kimse olduğu ve kendisini sağlama almadan tek adım atmayacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin mesleki menfaatlerine değer verdiğine, risklerden kaçındığına ve kaybetmekten çekindiğine yorulur ve her zaman temkinli olmaya çalıştığı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Doktor Önlüğü Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini gururlandıracak ve yüceltecek işler yapacağına, kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, bu durumun az da olsa onu kibirlendireceğine ama aldığı başarılar ve zaferler sayesinde o kadarın insanlar için kendisine reva görüleceğine alamet eder.

Rüyada Mutfak Önlüğü Görmek

Rüyayı gören kişinin üzülmesine ve ağlamasına neden olacak maddi bir kayıp yaşayacağına ve bunun maneviyatını büyük oranda etkileyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin parasal değerinden çok kendisi için anı değeri büyük olan birşeyden olacağına ve çok büyük mutsuzluk yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Bebek Önlüğü Görmek

Rüyayı gören kişinin anaç ya da babacan yapısına işaret eder ve rüya sahibinin koruma içgüdüsünün çok yüksek olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin sevdiklerinin sağlığını, güvenliğini, mutluluğunu ve rahatını herşeyden üstün tuttuğuna, onları her zaman kanatlarının altına almak için çabaladığına rivayet edilir.

Rüyada Öğretmen Önlüğü Görmek

Rüyayı gören kişinin bilgili olduğu konularda insanlara karşı paylaşımcı olduğuna ve yardım etmeyi çok sevdiğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,