RuyaTabirleri.com

Rüyada Öpücük Görmek

Rüyada öpücük görmek özel hayatla tabir edilir. Rüyada öpücük görmek mutlu bir aşk hayatı, huzurlu evlilik ve gerçek aşk anlamına gelir. Rüyada kişi kız arkadaşını ya da erkek arkadaşını öptüğünü görüyorsa rüya sahibinin nikâhının o kişiyle olacağına ve çok mutlu bir aile hayatı olacağına işaret eder. Kişinin rüyada karısını ya da kocasını öptüğünü görmesi ailesindeki huzurlu, sakin ve esenlik içinde geçecek olan evlilik hayatına delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında hiç tanımadığı ve bilmediği birisini öpmesi aşk hayatındaki karasızlığa işaret eder. Yani rüyasında tanımadığı birini öpen kişi kız arkadaşına ya da erkek arkadaşına o kadar yoğun bir aşk ya da sevgi duymuyor ve yeni arayışlar içerisinde olacak demektir.

Rüyada Öpüşmek

Rüyada öpüşmek görmek hayırlıdır ve bol kazanca, işinde yükselmeye, itibar, saygınlık ve para kazanmaya, zengin olmaya ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Aynı zamanda rüyada öpüştüğünü gören kişi anne babasının hayır duasını alacak demektir.

Rüyada Bir Kadını Öpmek

Rüyada deyim yerindeyse kokoş bir kadını öpmek ya da onunla yakınlaşmak, daha önce evlenmiş boşanmış bir kadınla evlenmek ve geçimini onun sayesinde sağlamak anlamına geliyor.

Rüyada Bir Erkeği Öpmek

Rüyada bir erkeği öpmek, onunla yakınlaşmak hatta cinsi münasebette bulunmak kişinin hedeflerini ve isteklerini yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada Sevgilinin Elini Öpmek

Rüyasında sevgilisinin elini öptüğünü gören kişi sevgilisine karşı hassas, anlayışlı, duygulu ve ince fikirlidir.

Rüyada Birini Dudaktan Öpmek

Rüyada birini dudaktan öptüğünü gören kişi bir sermaye, miras ya da para sahibi olacak demektir.

Rüyada Şehvetle Öpüşmek

Rüyada şehvetle öpüştüğünü gören kişi bir kimseye bir konuda destek olacak ve ona alim olması için ihtiyacı olan bazı bilgilerini aktaracak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!