RuyaTabirleri.com

Rüyada Öpücük Görmek

Rüyada öpücük görmek özel hayatla tabir edilir. Rüyada öpücük görmek mutlu bir aşk hayatı, huzurlu evlilik ve gerçek aşk anlamına gelir. Rüyada kişi kız arkadaşını ya da erkek arkadaşını öptüğünü görüyorsa rüya sahibinin nikâhının o kişiyle olacağına ve çok mutlu bir aile hayatı olacağına işaret eder. Kişinin rüyada karısını ya da kocasını öptüğünü görmesi ailesindeki huzurlu, sakin ve esenlik içinde geçecek olan evlilik hayatına delalet eder. Rüya sahibinin rüyasında hiç tanımadığı ve bilmediği birisini öpmesi aşk hayatındaki karasızlığa işaret eder. Yani rüyasında tanımadığı birini öpen kişi kız arkadaşına ya da erkek arkadaşına o kadar yoğun bir aşk ya da sevgi duymuyor ve yeni arayışlar içerisinde olacak demektir.

Rüyada Öpüşmek

Rüyada öpüşmek görmek hayırlıdır ve bol kazanca, işinde yükselmeye, itibar, saygınlık ve para kazanmaya, zengin olmaya ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Aynı zamanda rüyada öpüştüğünü gören kişi anne babasının hayır duasını alacak demektir.

Rüyada Bir Kadını Öpmek

Rüyada deyim yerindeyse kokoş bir kadını öpmek ya da onunla yakınlaşmak, daha önce evlenmiş boşanmış bir kadınla evlenmek ve geçimini onun sayesinde sağlamak anlamına geliyor.

Rüyada Bir Erkeği Öpmek

Rüyada bir erkeği öpmek, onunla yakınlaşmak hatta cinsi münasebette bulunmak kişinin hedeflerini ve isteklerini yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada Sevgilinin Elini Öpmek

Rüyasında sevgilisinin elini öptüğünü gören kişi sevgilisine karşı hassas, anlayışlı, duygulu ve ince fikirlidir.

Rüyada Birini Dudaktan Öpmek

Rüyada birini dudaktan öptüğünü gören kişi bir sermaye, miras ya da para sahibi olacak demektir.

Rüyada Şehvetle Öpüşmek

Rüyada şehvetle öpüştüğünü gören kişi bir kimseye bir konuda destek olacak ve ona alim olması için ihtiyacı olan bazı bilgilerini aktaracak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Öpücük Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Burçin (20 Mart 2015 saat: 04:26)

    Rüyamda yazlık bi yerdeyim ama deniz görmüyorum.Yeşil cimenli Bahçeli şekilde evler var ve bi de bi kaç basamaklı merdivenli bi bar var!Önce kendimi barda görüyorum.Orda gayet yakışıklı erkekler var!2 tane erkek bana aşık beni yemeğe davet ediyorlar!Bi tanesiyle bi anda çok sehvetli bi şekilde öpüşüyoruz!Öpüştüğüm kisiyi hatirlamiyorum.Daha sonra eve gidiyorum.Evde gerçek hayattaki eşimin evde olduğunu görünce bi anda evli olduğumu hatirliyorum.Eşim ağzımdan sap sarı önce karışık sonra Örgülü bi biçimde saç çıkartıyor.Ağzımdan avuç avuç saç çıkıyor.Daha sonra tekrar o bara gidiyorum masalarda Erkekli kızlı çiftler oturuyorum.Ama hepsi güzel ve iyi giyinir li!Yemek için randevulastigim çocuğa bakıyorum ama onu bulamıyorum.

  2. Feyme (14 Mart 2015 saat: 23:52)

    çok istediğim ama bir türlü görüşemediğim bir erkek arkadaşım tarafından rüyamda öpüldüm, ilk önce yanaklarımdan, sonra anlımdan öptü, tam dudaklarımdan öpecekken vazgeçti, gülümsedi ve yapamam dedi.. yanımızdada onun bi arkadaşı vardı, bize bakıyodu.. içimde sanki o an ayrılık gibi bir his vardı.

  3. nisanur ayas (24 Haziran 2014 saat: 19:11)

    rüyamda okuldayım ve sevdiğim çocuk arkadaslarıyla korıdorda durup bana bakıyor yanımdan geçerken öpücuk bana yolluyor ben seviniyorum ama hiç bişey yapmıyorum daha sonra ben başkalarıyla tartısıyorum ben tartıştığım kişilerin esyalarını yere atıyorum . sevdiğim kişide beni savunuyor ve oda onların esyalarını yere atıyor .ruyamı yorumlarsanız çok seviniriim teşekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,