RuyaTabirleri.com

Rüyada Öpülmek

Rüyada öpülmek, yer ve mekân değişikliği olarak tabir edilir. Rüya sahibi, tatil için ya da iş için bir yere gidebilir. Bu yol hayırlı ve temizdir, iş için de olsa tatil için de olsa rüya sahibinin keyifle çıkacağı yol olarak değerlendirilir. Rüyada öpülmek aynı zamanda özel hayat ile tabir edilir. Rüya sahibi için hayırlı olacak bir gönül ilişkisine başlaması ya da var olan ilişkisinin gelişme göstererek mutlu sona gitmesi şeklinde ifade edilir. Mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir yuva sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Öpüldüğünü Görmek

Rüya sahibinin sevdiği kişiden evlenme teklifi alacağına ve mutluluktan havalara uçacağına, hayatının en güzel duygularını yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibi ruh eşi ile dünya evine girecektir.

Rüyada Erkek Tarafından Öpülmek

Güzel sözler işitmeye ve güzel haberler almaya yorulur. Rüya sahibi erkek arkadaşının kendisini öptüğünü görürse ondan gelecek bir hayır olacağına işaret eder. Bu kişi ileride çok güzel bir aile hayatı yaşayacaktır.

Rüyada Dudaktan Öpülmek

Rüyada dudaktan öpüldüğünü gören kişinin hayallerinin ve rüyalarının gerçekleşeceği anlamına gelir. Rüya sahibi muradına erecektir. Aynı zamanda samimiyet kurmak şeklinde değerlendirilir. Rüya sahibi yakın arkadaşlıklar ve gerçek dostluklar kuracaktır.

Rüyada Yanaktan Öpülmek

Rızık, bereket ve helal lokma kazanmaya delalet eder. Rüya sahibi için bol kazançlı geçecek, beraberinden de başka kısmetlerin geleceği güzel günler geliyor demektir.

Rüyada Boyundan Öpülmek

Rüya sahibinin gönül işlerine delalet eder. Rüya sahibinin karşı cinsle yakınlaşacağına yaşadığı mutluluk nedeni ile moralinin yükseleceğine ve iç dünyasının güzelleşeceğine işaret eder.

Rüyada Sarılmak

Rüyada sevdiğine sarılmak sağlığa, mutluluğa ve onunla mutlu bir yaşama işaret ederken başka birine sarılmak sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , , ,