RuyaTabirleri.com

Rüyada Öpüşmek

Rüyada öpüşmek saygınlık, güç ve zenginlik anlamına gelir. Rüya sahibinin mal ve para sahibi olup zenginleşmesi, etrafındaki insan sayısının çoğalması, herkesin saygı gösterdiği ve takdir ettiği biri olması anlamına gelir. Rüyada öpüşmek samimiyettir ve rüya sahibi kimi öptüyse kısa süre sonra o kişiyle bir araya gelecek, özlem giderecek ve daha fazla yakınlık kuracak demektir. Kişinin rüyasında sevdiği kişiyi öpmesi de onunla bir araya geleceğine ve zaman geçireceğine işaret eder. Eğer bir erkek rüyasında daha önce hiç görmediği ve bilmediği birini öpüyorsa bu o erkeğin hiç kimsenin belki kendisinin bile beklemediği bir anda,  ansızın nikâh masasına oturarak herkesi şaşırtacağı anlamına gelir.

Rüyada Birini Öpmek

Rüyada birini öpmek güzel şeyler olacağı anlamına gelir. Bu, kişilerin arasındaki samimiyete ve iyi ilişkilere işaret eder. Rüyada birini öptüğünü gören rüya sahibinin biriyle sıcak bir dostluk yalayacağı, iyi elektrik alarak onunla yakın arkadaş olacağını ya da bir gönül işinin gerçekleşeceğini ifade eder.

Rüyada Bir Kadını Öpmek

Rüyasında bir kadını öptüğünü gören kişi birinden hürmet görecek demektir. Aynı zamanda rüya sahibinin duygularına karşılık alacağına ve karşı cinsle yakınlaşmasına da işaret eder.

Rüyada Bir Erkeği Öpmek

Rüyada bir erkeği öpmek biraz müstehcen bir anlama gelir. Rüya sahibinin rüyada bir erkeği öpmesi onunla büyük bir yakınlaşma içerisine girerek cinsi münasebet kuracağına işaret eder. Aynı zamanda dileğin gerçekleşmesine de yorumlanır.

Rüyada Birini Şehvetle Öpmek

Rüyada birini şehvetle öpmek o kişiden büyük bir yardım ve destek görmek anlamına gelir. Rüyada birini şehvetli öpmekle, şehvetsiz öpmek arasında yorum değişikliği yoktur her ikisi de aynı anlama gelir, güzel ve iyi şeylere delalet eder.

Rüyada Dudaktan Öpüşmek

Rüyayı gören kişinin, sevdiği kişilere çok büyük oranda destek vereceğine, işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, zorlukların aşılacağına, aile bireyleri arasında birlik ve beraberlik sağlanacağına ve çok iyi bir ilişkiye başlanacağına yorumlanır. Maddi olarak sıkıntı yaşanıyorsa bu dönemde aşılacak demektir. Rüyada anneyle dudaktan öpüşmek, anne tarafından bir akrabanın yakın bir zaman içinde başının sıkışması üzerine kendisine yardım edileceği, zorlukların yakın bir zaman içinde aşılacağı, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceği ve sıkıntıların ve sorunların kısa zaman içinde sona ereceği anlamına gelir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Uzun zaman önce tanışılmış olan bir kişi ile bir işe girileceğine, bu kişi sayesinde hiç beklenmeyecek kadar büyük bir başarı elde edileceğine, mevki makam sahibi olunacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına ve çok büyük bir zenginliğe kavuşulacağına delalettir. Sağlık sorunlarının tedavisi için adım atılacaktır. Rüyada yeni  sevgiliyle öpüşmek, gidilen yolda çok iyi kalpli ve dürüst insanlarla tanışılacağına, bu kişilerle çeşitli işlerde çalışılacağına, aksiliklerin aşılacağına, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına ve çok ses getireceğine alamettir.

Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek

Rüyayı gören kişinin, hiç beklemediği bir sebepten ötürü maddi sıkıntıyla tanışacağına,yaşayacağı kötü bir olaydan ötürü oturduğu semtteki insanlar tarafından eleştirileceğine, kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, çektiği sıkıntıların daha da artacağına ve beklenmedik bir maddi zararla karşılaşacağına işaret eder.  Rüyada kadın kadına öpüşenleri görmek, bir kazanın atlatılacağına, bu kazanın ardından artık daha dikkatli bir kişi olunacağına, atılan adımların daha iyi bir şekilde düşünüleceğine, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına ve aynı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine yorumlanır. Elde bulunan maddi kaynakların kısa sürede daha da arttırılacağına yorulur.

Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek

Şöhret kazanmaya ya da ünvan sahibi olmaya işarettir. Çok büyük ses getirecek ve deyim yerindeyse birçok insanın ağznın açık kalmasına sebep olacak bir adım atılacağı, kazancı en az iki ya da üç kat arttıracak bir yola girileceği, bolluk içinde geçecek bir iş hayatının başlayacağı, sorunların aşılacağı, haneye nifak sokan kişilerin uzaklaştırılacağı ve yaşanan tatsız bir durumdan ötürü bir dostla yaşanan küslüğün son bulacağı anlamına gelir. Rüyada ünlü biriyle öpüşüp sarılmak, uğranılan haksızlığın telafi edileceğine, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, ardından alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde projenin ayağa kaldırılacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına ve her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine rivayet edilir.

Rüyada Sevgiliyle Öpüşmek

Rahata erileceğine ve mutlu olunacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri işsizlikle uğraştığı bir dönemin sona ereceğine, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine, bu işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, tecrübe sahibi olacağına ve kazandığı bu tecrübeyi farklı şekillerde kullanarak para kazanacağına tabir edilir. Rüyada sevgiliyle gizli gizli öpüşmek, büyük bir sürprizle karşılaşılacağına, dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine delalettir.

Rüyada Ölüyle Öpüşmek

Gereksiz bir konuda söz söyleneceğine alamettir. Kişi, kendisine hiç fayda getiremeyecek, hatta uzun vadede zarar verebilecek bir işe girecek, kendisini üzecek bir kişi ile bir ilişkiye başlayacak, olmadık bir duruma düşmesine sebep olacak bir ortaklığa girecek, hem kendisini hem ailesini üzecek bir haber alacağına, hakkında çıkartılan bir dedikodu yüzünden yaşadığı muhitte tatsız olaylar yaşayacağına ve üzüntü duyacağına yorulur. Rüyada ölüyle öpüşmek ve kaçmak, sıkıntıya düşülmüş olan bir dönemde istenmeyen bir duruma düşmemek için pek sevilmeyen ve yaptığı iyiliği sürekli başa kakan bir kişiden yardım alınacağına, ancak herhangi bir yararının görülmeyeceğine ve tüm durumla birlikte bir de destek olan kişinin para konusunda sıkıştırmalarıyla uğraşılacağına delalet eder. Verilecek kararlardan ötürü tekrar tekrar düşünmek gerekmektedir.

Rüyada Köpekle Öpüşmek

Kişinin, işlerine destekten çok köstek olan bir kişinin, yapacağı bir çalışmaya çok büyük darbe vuracağı, eline geçen kazancın günden güne azalmasına sebep olacağı, hem aile bireylerinin hem iş arkadaşlarının üzüleceği kötü bir duruma düşmesine yol açacağı, dertlerinin artmasına ve sağlık sorunları ile boğuşmasına neden olacağı anlamına gelir. Rüyada köpekle öpüşmek ve ısırılmak, yakın bir arkadaşın yaşadığı sorundan kurtulması için bazı yardımlarda bulunulacağına, bu yardımlardan sonra kendisini toparlayacağına, işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine yorumlanır. Arkadaşlardan gelecek kötülüklere karşı dikkat edilmelidir.

Rüyada Ölmüş Eşiyle Öpüşmek

Rüya sahibinin, kendisine geçmişte büyük faydası dokunmuş bir kişinin içinde bulunduğu üzücü bir duruma karşı gizliden gizliye yardım edeceğine, bu yardımla kalben çok ferahlayacağına, hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına, ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine ve yaşadığı tatsız durumları unutarak ruhen hafifleyeceğine tabir edilir. Sağlık sorunlarının sonu gelecek. Rüyada ölmüş kardeşiyle öpüşmek, hayallerini gerçekleştirmesi için aile bireylerinden birine yardım etmeye, eğitim hayatında sorun yaşayan birine gerek bilgiyle gerek eldeki parayla destek vermeye, sorunları aşmak için aile bireyleriyle birlikte hareket etmeye ve maddi açıdan feda edilenlerin karşılığının bolca alınacağına işaret eder.

Rüyada Öğretmenle Öpüşmek

İş dünyasında akıl hocalığı yapan ve hem iş konusunda hem aile konusunda birçok sorunun çözülmesine yardım etmiş bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için bazı yollar aranacağına, rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına ve eşler arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin son bulacağına rivayet edilir. Rüyada öğretmenle öpüşmek ve yola çıkmak, hayırlı bir iş bağlamak için çıkılacak yoldan büyük başarılarla dönüleceğine, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, dertlerin biteceğine, mevki makam sahibi olunacağına, zenginliğe kavuşulacağına, aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına ve hem anne hem baba tarafı için bazı yardımlarda bulunulacağına işarettir.

Rüyada Öpüşmek Görmenin Psikolojik Yorumu

Öpüşmek muhabette olmak demektir ve bireyin cana yakın, sevecen, iyi huylu ve çevresiyle iyi geçinmesini bilen kimse olduğunu yansıtır. Rüya sahibinin samimiyete ve tatlı dile olan inancını gösterir ve bilinçaltında her türlü ikili ilişkilerinde ya da toplumsal ilişkilerinde açık iletişimde olmanın faydalı olduğunu savunduğuna işaret eder. Bu rüya bireyin açıksözlü ve açıkyürekli kimse olduğu, arkadan iş çevirecek ya da arkadan konuşacak insanlarla oturup kalkmama konusunda son derece hassas olduğu anlamına gelir. Bireyin kişiliğini analiz etmek gerekirse, çevresindeki kimseler konusunda  son derece seçici davranan, yalandan nefret eden ve dürüstlüğü yaşam felsefesi seçen ve dost canlısı bir insan olduğunu anlamak mümkündür.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: