RuyaTabirleri.com

Rüyada Öpüştüğünü Görmek

Rüyada öpüştüğünü görmek, dertlere derman bulmaya, hastalıklardan, korkulardan, şüphelerden ve borçlardan kurtulmaya delalet eder. Rüya sahibi kendisini üzen, sıkıntıya düşüren, moralini bozup, neşesini kaçıran her türlü sorundan ve musibetten kurtulacak, esenliğe kavuşacaktır. Rüyada öpüştüğünü gören kişinin her işi yoluna girecek ve bundan sonra da işleri rast gidecek demektir. Hayatı istediği yönde değişecek ve her istediği, zamanı geldiğinde bir bir gerçek olacaktır. Rüya sahibinin çevresinde kötü ve dedikoducu kişiler olmayacak, kendisi için iyi düşünen ve iyi dileklerde bulunan kimseler artacaktır.

Rüyada Eski Sevgiliyle Öpüşmek

Hala eski sevgiliyi düşünmeye ve onunla bir yerde karşılaşmaya işaret eder. Rüyasında eski sevgilisiyle öpüştüğünü gören kişi o kişi ile yeniden yüz yüze gelebilir, sorunları çözebilirse de ilişkisine kaldığı yerden devam edebilir diye tabir edilir.

Rüyada Erkekle Öpüştüğünü Görmek

Ortak bir iş yapmaya tabir edilir. Rüya sahibi bir kişi ile ortaklaşa bir işe girebilir, yarı yarıya sermaye ile anlaşma imzalayabilir. Rüyasında bir erkekle öpüştüğünü gören kişinin niyetlendiği iş temiz ve hayırlı olacaktır.

Rüyada Kızla Öpüştüğünü Görmek

Rüya sahibinin gönül ilişkisi yaşayacağına eğer zaten bir ilişkisi varsa da mutlu sonla noktalanacağına yorulur. Mutluluğa vesile olacak ve peşin sıra yeni mutluluklar getirecek bir izdivaç anlamına gelir.

Rüyada Sevgiliyle Öpüştüğünü Görmek

Rüya sahibinin gerçek hayattaki sevgilisi ile ilgili bir şey öğreneceğine ve bunu da başkasından duyacağına tabir edilir. Eğer rüya sahibi sevgilisinden uzaksa yakın zamanda sevgilisine kavuşur.

Rüyada Birini Öptüğünü Görmek

Rüya sahibi rüyasında birini öptüğünü görürse eğer, işleri düzene girecek ve ticaret hayatında kara geçecek demektir. Uzun zamandan beri tıkanmış olan işler açılacak ve düğüm olan sorunlar çözülmeye başlayacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: