RuyaTabirleri.com

Rüyada Orak Görmek

Rüyada orak görmek, rüyayı gören kişinin, çevresindeki bir insanın uzun bir hastalık dönemi geçirdikten sonra bir anda hayatını kaybedeceğine delalet eder. Aynı zamanda, yapılan işlerin, gerçekleştirilen çalışmaların ve ortaya konan planların başarı getirecek seviyeye ulaştığına ve insanların dikkatini çektiğine işaret eder.

Rüyada Orakla Ot Biçmek

Rüyada orakla ot biçmek, iş hayatında ve aile hayatında yapılan hatalardan ötürü kötü durumlara düşüleceğine ve büyük sorunlar yaşanacağına ancak bu durumdan arkadaş, dost ve ahbapların desteği ve yardımı sayesinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada Tırpan Görmek

Rüyada tırpan görmek, yapılan işlerde kolaylık sağlamak için farklı yollara başvurulmasına, bu şekilde yapılan değişiklik sayesinde büyük miktarlarda para kazanmaya ve aile bireylerinin desteğiyle işlerin daha büyütülmesine yorumlanır. Aynı zamanda, bekârlar için hayırlı bir kısmetle evliliğe ve mutlu bir hayat sürmeye işaret eder.

Rüyada Dirgen Görmek

Rüyada dirgen görmek, uzun bir süredir rayına oturtulmaya çalışılan işte çıkacak sorunlardan ötürü zarar edileceğine ve para kaybedileceğine delalet eder.

Rüyada Yaba Görmek

Rüyada yaba görmek, rüya sahibinin, çok fazla çalışıp çabalamasına rağmen işinde bir türlü başarılı olamamasına, her geçen gün biraz daha sıkıntıya düşmesine ve bu durumlar yüzden iş hayatında bir dönüm noktasına geldiğine yorumlanır.

Rüyada Tırmık Görmek

Rüyada tırmık görmek, aile hayatında ve sosyal hayatta ortaya çıkacak sorunlardan ötürü sıkıntı çekileceğine ve bu yüzden sağlık sorunlarının baş göstereceğine işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin vaktini gereksiz şeylere harcadığına ve önemsiz işlerle uğraştığına delalet eder.

Rüyada Tarla Görmek

Rüyada tarla görmek, çok büyük maddi getirisi olan işlere girişileceğine ve başarı sağlandıktan sonra da yeni iş kollarına geçiş yapılacağına yorumlanır.  Ayrıca, kazanılan helal mal ve paraya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: