RuyaTabirleri.com

Rüyada Orangutan Görmek

Rüyada orangutan görmek, uzun zamandan beri aynı işi başarı ile yaptığı için pek zahmet çekmeden çok hayırlı kazançlar elde eden rüya sahibinin, iş hayatı içinde kendisine çok büyük başarılar kazandıracak çalışmalar gerçekleştireceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine alamet eder. Aynı zamanda, iş konusunda biraz acemi olunduğu için çok büyük bir sıkıntı yaşanacağına ve bazı sorunlar ile baş etmek zorunda kalınacağına işaret eder.

Rüyada Şebek Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok başarılı çalışmalara imza atacağına, bu sebeple çok zor durumlardan kısa zaman içinde kurtulacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına rivayet eder. Aynı zamanda, yaşanan mutluluğun günden güne artacağına delalet eder.

Rüyada Maymun Görmek

İş hayatında ya da sosyal hayat içinde çok büyük hileler yapan ve rüya sahibini kötü durumlara düşürmek isteyen bir kişi tarafından rüyayı gören kişiye karşı bazı zarar verici çalışmalar gerçekleştirildiğine, bu kişi durdurulmazsa eğer çok büyük sorunlar yaşanacağına ve üzüntü duyulacağına tabir edilir.

Rüyada Şempanze Görmek

Rüya sahibinin, yapacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde çok hayırlı ve büyük kazançlara sahip olacağına, bu sayede yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, insanların çok sevdiği ve tanıdığı bir kişi olacağına, çok büyük başarılara imza atacağına ve adım adım çok iyi yerlere ve üst mevkilere yükseleceğine alamet eder.

Rüyada Lemur Görmek

Rüyayı gören kişiyi, uzun zamandan beri her şekilde sömüren bir kişiden uzaklaşılacağına ve sakin ve daha iyi bir hayat sürüleceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!