RuyaTabirleri.com

Rüyada Ördek Görmek

Rüyada ördek görmek şansın ve istikbalin açık olduğu anlamına gelir. Rüyada ördek gören kişinin rızkı çoğalır, kazancı artar. Rüyada ördek görmek hayırlı kısmet olarak da değerlendirilir. Kişinin karşısına çıkacak olan helal süt emmiş, namuslu, aile terbiyesi ve görgüsü almış olan kısmeti ile yorulur. Rüyasında ördeğinin bahçesinden ya da kümesinden kaçtığını gören kişinin evlilik ya da aşk hayatındaki huzuru ve keyfi bozulacak, evliyse eşiyle, bekârsa sevgilisiyle büyük bir sorun yaşayıp, ayrılık yoluna gidecektir. Rüyasında bir ördek yakaladığını gören kişinin eline çok büyük bir fırsat geçecek demektir.

Rüyada Ördek Avlamak

Rüyada ördek avladığını görmek iyi değildir. Kişinin maddi kayıplara uğrayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ördek Kesmek

Rüyada ördek kestiğini gören kişinin geçim derdi olmaz, aile hayatı da ağız tadıyla, huzur içinde geçer. Rüyada ördek kesmek genelde cefakâr olan ve kadir kıymet bilen eşe yorulur.

Rüyada Ördek Yemek

Rüyada ördek yemek bol ve helal olan kazanca işaret eder. Rüyada ördek eti yemek temiz ve hayırlı olan mal ile tabir edilir.

Rüyada Ördek Yumurtası Görmek

Rüyada ördek yumurtası görmek başta evlat sahibi olmaya işaret ederken ayrıca sanatkâr kimseye de işaret eder. Rüyada ördek yumurtası görmek sadece iyi şeylere ve iyi kimselere değil fesat ve dedikoducu kimselere de işaret etmektedir.

Rüyada Ördek Yavrusu Görmek

Rüyada ördek yavrusu görmek, rüya sahibinin etrafındaki genç oğlanlara ve kızlara işaret eder.

Rüyada Ördek Vurmak

Rüyada ördek vurduğunu gören kişi işinden istifa edecek ya da ticaret hayatında büyük bir kriz yaşayarak maddi zarara uğrayıp, bir süre sancılı ve zor günler geçirecektir.

Rüyada Beyaz Ördek Örmek

Rüyada beyaz ördek görmek hoş, çekici ve endamlı bir zevceye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ördek Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Halime Bilgiç (17 Mayıs 2014 saat: 19:29)

    Yatsıyı kılıp sağ yana dönüp Çok üzüntülü olarak uykuya daldıktan sonra:Rüyada yanımda kardeşimin karısı bir anda kolayca doğum yaptı.Sonra yine ondan gelen , elimde küçük bir şeffaf poşet içinde su ve içinde tek bir hücre gördüm.O poşeti dikkatlice taşırken o hücrenin bir canlı bir zigot olduğunu ve bir anda suyun içinde bu zigottan 6-7 adet olduğunu ve hepsinin de canlı olduğunu fark edince çok sevindim.dikkatlice taşırken o ceninler bir anda kucağımda 6-7 birbirine iple bağlı boyunlarında yeşil renkli tüyler olan siyahbaşlı çok güzel parlak tüylü ve güzel gagalı ördek veya kaza dönüştü.Ben o ördekleri bağlı oldukları ipten dikkatlice tutup bunlara zarar gelmeden yere düşürmeden nasıl taşırım derken ama çok sevinçli bir halde uyandım.

  2. yusuf torun (11 Şubat 2014 saat: 22:57)

    rüyada bir dere içinde akarsuyun şelale şeklinde aktığı yerde balıklar hoplayıp taşların üstünde kalıyo ölü sandıgım balıklara ellediğimde canlı oldunu görüyorum ve topluyorum balıkları balık lar ortalama ikisi bir kilo gelecek kadr büyük balıkları toplarken birde yaban ördeği yaralı idi az uzaklaşıyor elimle alamadığım için boynuna ip atıp ördeğide tutuyorum ve uyanıyorum hayır dır işallah

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,