RuyaTabirleri.com

Rüyada Ördek Görmek

Rüyada ördek görmek şansın ve istikbalin açık olduğu anlamına gelir. Rüyada ördek gören kişinin rızkı çoğalır, kazancı artar. Rüyada ördek görmek hayırlı kısmet olarak da değerlendirilir. Kişinin karşısına çıkacak olan helal süt emmiş, namuslu, aile terbiyesi ve görgüsü almış olan kısmeti ile yorulur. Rüyasında ördeğinin bahçesinden ya da kümesinden kaçtığını gören kişinin evlilik ya da aşk hayatındaki huzuru ve keyfi bozulacak, evliyse eşiyle, bekârsa sevgilisiyle büyük bir sorun yaşayıp, ayrılık yoluna gidecektir. Rüyasında bir ördek yakaladığını gören kişinin eline çok büyük bir fırsat geçecek demektir.

Rüyada Ördek Avlamak

Rüyada ördek avladığını görmek iyi değildir. Kişinin maddi kayıplara uğrayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Ördek Kesmek

Rüyada ördek kestiğini gören kişinin geçim derdi olmaz, aile hayatı da ağız tadıyla, huzur içinde geçer. Rüyada ördek kesmek genelde cefakâr olan ve kadir kıymet bilen eşe yorulur.

Rüyada Ördek Yemek

Rüyada ördek yemek bol ve helal olan kazanca işaret eder. Rüyada ördek eti yemek temiz ve hayırlı olan mal ile tabir edilir.

Rüyada Ördek Yumurtası Görmek

Rüyada ördek yumurtası görmek başta evlat sahibi olmaya işaret ederken ayrıca sanatkâr kimseye de işaret eder. Rüyada ördek yumurtası görmek sadece iyi şeylere ve iyi kimselere değil fesat ve dedikoducu kimselere de işaret etmektedir.

Rüyada Ördek Yavrusu Görmek

Rüyada ördek yavrusu görmek, rüya sahibinin etrafındaki genç oğlanlara ve kızlara işaret eder.

Rüyada Ördek Vurmak

Rüyada ördek vurduğunu gören kişi işinden istifa edecek ya da ticaret hayatında büyük bir kriz yaşayarak maddi zarara uğrayıp, bir süre sancılı ve zor günler geçirecektir.

Rüyada Beyaz Ördek Örmek

Rüyada beyaz ördek görmek hoş, çekici ve endamlı bir zevceye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!