RuyaTabirleri.com

Rüyada Ördek Yavrusu Görmek

Rüyada ördek yavrusu görmek, rüya sahibinin yakın çevresi ile tabir edilir. Arkadaşlara, dostlara, akrabalara ve onlarla yaşanacak olan kâh tatlı, kâh acı olaylara rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin bu kimselerle bazen koyu muhabbette ve ağız tadı içinde olacağına bazen de karşı karşıya gelerek ayrılık ve küslük yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Ördek Yavrusu Beslemek

Rüyayı gören kişinin kendisini çok seven, onu koruyup kollayan, ondan maddi manevi hiçbir şeyini esirgemeyen, tabiri caizse bir dediğini iki etmeyecek kadar ona karşı fedakâr olan bir insanı kıracağı, üzeceği ve gücendireceği bir söz söyleyeceğine ya da bir harekette bulunacağına yorulur. Rüya sahibinin, daha sonra da o insanı kaybetmemek için uzun süre onun gönlünü almak için uğraşacağına rivayet edilir.

Rüyada Sarı Ördek Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler meydana geleceği, rızkının genişleyeceği, geçiminin kolaylaşacağı, borçlarının hafifleyeceği ve çevresinin iyi kalpli, yüce gönüllü ve cömert kimselerle dolacağı anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Ördek Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin iyi niyetlerle ve temiz düşüncelerle atacağı adımların kendisine başarı ve mutluluk getireceğine delalet eder. Bu iş sayesinde rüya sahibinin yaşamına bolluk, bereket, şans ve kısmet gelecektir diye yorumlanır.

Rüyada Siyah Ördek Yavrusu Görmek

Rüyada siyah ördek yavrusu, rüyayı gören kişinin yaşamını kolaylaştıran, onu motive eden, kötü ve zor günlerinde başından ayrılmayacak olan bir dostunun ya da kardeşten yakın bir arkadaşının varlığı üzerinden değerlendirilir.

Rüyada Yeşil Ördek Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin hayatının kolaylaşmasına, işlerinin hafiflemesine, yaşamının da çok daha güzel bir noktaya gelmesine vesile olacak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Kişi, emeklerinin ve umutlarının karşılığını fazlasıyla alacak, bolluk ve bereket içinde olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!