RuyaTabirleri.com

Rüyada Ördek Yavrusu Görmek

Rüyada ördek yavrusu görmek, rüya sahibinin yakın çevresi ile tabir edilir. Arkadaşlara, dostlara, akrabalara ve onlarla yaşanacak olan kâh tatlı, kâh acı olaylara rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin bu kimselerle bazen koyu muhabbette ve ağız tadı içinde olacağına bazen de karşı karşıya gelerek ayrılık ve küslük yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Ördek Yavrusu Beslemek

Rüyayı gören kişinin kendisini çok seven, onu koruyup kollayan, ondan maddi manevi hiçbir şeyini esirgemeyen, tabiri caizse bir dediğini iki etmeyecek kadar ona karşı fedakâr olan bir insanı kıracağı, üzeceği ve gücendireceği bir söz söyleyeceğine ya da bir harekette bulunacağına yorulur. Rüya sahibinin, daha sonra da o insanı kaybetmemek için uzun süre onun gönlünü almak için uğraşacağına rivayet edilir.

Rüyada Sarı Ördek Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin yaşamında olumlu, güzel ve hayırlı değişiklikler meydana geleceği, rızkının genişleyeceği, geçiminin kolaylaşacağı, borçlarının hafifleyeceği ve çevresinin iyi kalpli, yüce gönüllü ve cömert kimselerle dolacağı anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Ördek Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin iyi niyetlerle ve temiz düşüncelerle atacağı adımların kendisine başarı ve mutluluk getireceğine delalet eder. Bu iş sayesinde rüya sahibinin yaşamına bolluk, bereket, şans ve kısmet gelecektir diye yorumlanır.

Rüyada Siyah Ördek Yavrusu Görmek

Rüyada siyah ördek yavrusu, rüyayı gören kişinin yaşamını kolaylaştıran, onu motive eden, kötü ve zor günlerinde başından ayrılmayacak olan bir dostunun ya da kardeşten yakın bir arkadaşının varlığı üzerinden değerlendirilir.

Rüyada Yeşil Ördek Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin hayatının kolaylaşmasına, işlerinin hafiflemesine, yaşamının da çok daha güzel bir noktaya gelmesine vesile olacak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Kişi, emeklerinin ve umutlarının karşılığını fazlasıyla alacak, bolluk ve bereket içinde olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ördek Yavrusu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. ATILAY (14 Ekim 2014 saat: 09:12)

  hayırlı günler. rüyamda 5 tane civciv yavrusu gördüm yeni çıkmışlardı yumurtadan sarı ve siyahtılar. etrafımda koşturuyorlardı. o esnada ördek geldi arkasında 1 tane sarı sıyah ördek yavrusuyla. diğer yumurtalar neden çıkmadı diye ördeğin kuluçkaya yattığı yere gittim. 7 yumurta daha vardı. birini aldım kırıktı içi çiğdi. birini aldım kırdım içinden sarı siyah yavru çıktı. bir diğerinden siyah yavru çıktı. sonuçta 7 yumurtadan 4 yavru daha çıkardım ellerimle hepside sarı siyah alacalı renkliydi. 3 tane yumurta olmamış çiğ çıktı. evimde tavuk ve ördek besliyorum. her zamanda kuluçkadan yavru çıkartıyoruz. ilk defa böyle bir rüya gördüm. acaba hayırlımıdır?

 2. Anonim (21 Eylül 2014 saat: 16:01)

  rüyamda balkonda otururken birden bir ördek yavrusu uçmaya çalışırken gördüm ama birde baktımki onu almaya çalışan karga etrafında uçuyordu bu arada ana ördek araya girdi ve uçmaktan yorulan ve sırtına konan yavrusunu sırtına alarak bana doğru uçtu ve yanıma gelerek bıraktı ve uçtu gitti bende yavru ördeği kollarıma alarak onu tuttum o zamana kadar uyandım bu rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum teşekkürler

 3. sineray (07 Mart 2014 saat: 15:06)

  Beyaz ordek yavrulari vardi. Ucmaya calisiyorlardi. Biraz yukselip gagalarinin uzerine dusuyorlardi. Gagalari kuma sapplaniyordu. Gagalarini dusuruyorlardi. Galiba gozleri o kadar iyi gormuyordu yavruydulr da zaten. Saskin saskin gagalarini ariyorlardi. Ben de ucamayip gagalarini dusiren bu ordeklere gagalarini bulup takarak yardim ediyordum. Tekrar ucmayi deniyorlardi. Ben mutluydum. Onlar da azimle ucmaya calisiyorlardi gok yuzune odaklanmislardi.

  Baska bir ruyam:
  Misirda piramitleri ben insa ediyordum. İsci ben degildim ama mimar bmim. Benim. Bir sekilde piramit insaatini ben yapiyordum. Ama malzeme mi eksik nedense piramitin en ustunde tuglalar eksikti. Tamamlanmadi.
  Ayni gece baska bir ruyada;
  Misirda firavunun emrinde calisan bir insaat iscisiyim. Orda koleyim. Benim calisma ekibimde bir adam ya da biriki yetiskin insan( benle beraber)ve rcocuklar var bes tane falan. Esmerler gulusuyorlarm zeki cocuklar onlar. Cok zekiler. Oglan kiz ayrimini hatirlamiyorum tam. Farketmiyor. Ben firavun arkasini dondukce ya da gozler bizden uzaklastikca yaptigimiz o insaat gorevinden ziyade birseyler kurcaliyirum. Ekibim de bana yardim ediyor tabi. İnsaat icin kullanilan duzenekler eski zamanlarda ahsaptanmis. İpler ve tahtalardan iskeletler var insaat iskeletri. Firavunun zorla emrinde calistiriliyoruz. Yanlis adqletsiz bir seyler var hosuma gitmiyor. Ben iste her firsatta kacamak yapip bir seyleri hazirliyorum kurcaliyorum ve en son meydana cikip bu iskeletlerden birine bagladigim iplerden birini cekiyorum. Hersey yerle bir oluyor. Butun insaatlar yikiliyor. Firavun dusuyor. İnsanlar ozgur oluyor.

  Baska bir ruya:
  Elimde bir kagit var beyaz a4 sanirim. Uzerinde bir.dunya resmi var kursun kalemle.cizilmis kaba saba bir resim. Sadece yuvarlak ve ustu sehir gibi parcara bolunmus ulkeler onlar sanirim. Yani dunya o iste bir sekilde. Ama yarim birakilmis hatali. Dunya yuvarlaginin ustu tamlanmamis. Ustu acik yuvarlak bir azo gibi bir sekil. Bunu ben hukumetten calmisim. Polis beni ariyor. Be bu esnada mutfakta cay iciyorum. Elimde bu kagit var. Polisin sesini duyuyorim evimize dogru geliyor. Beni ariyor. Komsulara falan soruyor. Bem de gulumsuyorum. Biraz alayci ama kendimden de gurur duyuyorum. Sonra hemen bir kursun kalemle dunyanin hatali eksik yerlerini ciziyorum. Polis gelmeden tamamliyorum. Ama cok rahatim. Annem de mutfakta ama cok yansitmiyorum durumu ona. Tabi cok rahat hissediyorum bir yandan gulumseyip bir yandan da cayimi yudumlamayi ihmal etmiyorum.

  Yorumlarsaniz cok memnun olurum.
  Yorumlariniz icin simdiden cok tesekkur ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,