RuyaTabirleri.com

Rüyada Ordu Görmek

Rüyada ordu görmek, dünya işlerinden uzaklaşmaya, Allah’a yakın olmaya, onun ahiretteki ve dünyadaki savaşçılarından olmaya tabir edilir. Dini yaymak için gönüllü kimselerden olmaya, hak yolunda cenke girmeye, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, dünya hayatında huzurlu olmaya delalet eder. Rüyada ordu görmek, hak yolunu tutmaya ve bu sayede büyük bir gönül rahatlığı ile yaşamaya işaret eder.

Rüyada Orduya Katılmak

Rüyasında orduya katıldığını gören kişinin başına bazı kötü olaylar gelecek demektir. Çünkü bu rüya şanssızlık olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin işlerinin bozulacağına, kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına delalet eder.

Rüyada Rütbeli Asker Olmak

Rüyada rütbeli asker olmak, çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına, kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Düşman Ordusu Görmek

Rüyada düşman ordusu görmek, topluca yani milletçe kazanılacak olan başarılara işaret eder. Düşmana galip gelmeye, vatanını müdafaa etmeye, halkını ve milletini korumaya delalet eder.

Rüyada Askeri Birlik Görmek

Rüyada askeri birlik görmek, dirliğe, bütünlüğe, uyuma ve geçime tabir edilir. Rüya sahibinin yaşadığı çevre ile uyum içinde olacağına, onlarla ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına ve kötü gün dostlarından olacağına işaret eder.

Rüyada Savaş Kazanmak

Rüyada savaş kazanmak, rüyayı gören kişinin emeklerine karşılık hak ettiği noktaya gelmeyi başaracağına alamet eder. İşinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya yorulur.

Rüyada Savaş Kaybetmek

Rüyada savaş kaybetmek iyi değildir. Kişinin hak etmediği durumlara düşeceğine, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına bu yüzden çok üzüleceğine, kötü ve zor günler yaşayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ordu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Elif (30 Ocak 2015 saat: 13:25)

  Rüyamda yeşil bir yerin ortasında bulunan bir eve askerlerle birlikte elimizde silahlarla baskın yaptım. Evdeki insanlara kaçın sizi yakalayacaklar dedim onlarda benim sınıf arkadaşlarımdı. Arkadaşlarımla beraber evden kaçıp yeşil bir tepeye çıktık. Orda siyah pelerinli bir adam vardı elindede sopaya benzeyen bişey vardı. Bişeyler söyledi uyandım sonra

 2. ahmet t (26 Aralık 2014 saat: 14:00)

  Ruyamda bir minibusun icinde basladim askerler vardi 10 kisi civari birde komutan kazanicagimizi falan soyluyordu bana silah kalmamisti bir asker olmus silahi duruyordu onu aldim minibusten indigimizde tek tekerlekli acayip motorlara binicektik ancak hepsi kendi hateket ediyordu yakalayip oyle biniyorduk ben birine bindim ve gitmeye basladim larsidan mermi geliyordu ama yolun cevresinde gokdelenler buyuk bilbordlar vardi sonra komutani gordum kosuyordu onu almak icin ona dogru gittim elimi uzattim bende dustum daha sonra karargah gibi vir yerde uyandim komutan kel bir adamla konusuyordu basarisiz oldugu icin sonrada uyandim

 3. Sema (18 Kasım 2014 saat: 15:31)

  Rüyamda çarşafli bir kadinla bir erkek beni gizli tunellerden geçirip yukarıya cikarmaya çalışıyordu kadın kayboldu bana süpriz yapılacak dıye ortadan kayboldu.sonra yanimdaki erkekle yukarı çıktık benim ustumde uzun beyaz bir elbise vardi karsimizda bi ordu ve müzik grubu vardı ordu marş söylemeye başladı müzik grubuda enstrümanlarını çalmaya başladı tanimadigim bi erkek bana çiçekler vererek bana evlenme teklif etti ve dans ettik.bu olaydan sonra rüyamda eşime bunu anlatıyorum ve bebegimizi beşiğinde beraber salliyoruz

 4. önemsiz (11 Temmuz 2014 saat: 17:49)

  ben rüyamda küçük 15 yaslarında bir kız gördüm kimse ona yardım etmiyordu yemek vermıyordu ben elimden geldiğince ona yardım etmeye çalışıyordum birden bire kendimizi savaş alanı gibi biyerde bulduk birde baktım birisi o kıza ok attı.. birdenbire ordu cogalmaya basladı içlerinden birisi bana ya yalvarırsın yada onu öldürürüz diyordu..bende içimden yalvarmakmı diyordum..içimde okıza cok acıyordu orada uyandım….

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,