RuyaTabirleri.com

Rüyada Ordu Görmek

Rüyada ordu görmek, dünya işlerinden uzaklaşmaya, Allah’a yakın olmaya, onun ahiretteki ve dünyadaki savaşçılarından olmaya tabir edilir. Dini yaymak için gönüllü kimselerden olmaya, hak yolunda cenke girmeye, Allah’ın hayırlarından, lütuflarından ve iyiliklerinden nasiplenmeye, dünya hayatında huzurlu olmaya delalet eder. Rüyada ordu görmek, hak yolunu tutmaya ve bu sayede büyük bir gönül rahatlığı ile yaşamaya işaret eder.

Rüyada Orduya Katılmak

Rüyasında orduya katıldığını gören kişinin başına bazı kötü olaylar gelecek demektir. Çünkü bu rüya şanssızlık olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin işlerinin bozulacağına, kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına delalet eder.

Rüyada Rütbeli Asker Olmak

Rüyada rütbeli asker olmak, çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına, kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Düşman Ordusu Görmek

Rüyada düşman ordusu görmek, topluca yani milletçe kazanılacak olan başarılara işaret eder. Düşmana galip gelmeye, vatanını müdafaa etmeye, halkını ve milletini korumaya delalet eder.

Rüyada Askeri Birlik Görmek

Rüyada askeri birlik görmek, dirliğe, bütünlüğe, uyuma ve geçime tabir edilir. Rüya sahibinin yaşadığı çevre ile uyum içinde olacağına, onlarla ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına ve kötü gün dostlarından olacağına işaret eder.

Rüyada Savaş Kazanmak

Rüyada savaş kazanmak, rüyayı gören kişinin emeklerine karşılık hak ettiği noktaya gelmeyi başaracağına alamet eder. İşinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya yorulur.

Rüyada Savaş Kaybetmek

Rüyada savaş kaybetmek iyi değildir. Kişinin hak etmediği durumlara düşeceğine, emek ve değer verdiği kişilerden nankörlük ve vefasızlık göreceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına bu yüzden çok üzüleceğine, kötü ve zor günler yaşayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: