RuyaTabirleri.com

Rüyada Organ Görmek

Rüyada organ görmek, rüya sahibinin kan bağı olan ve olmayan, canı, kanı olarak kabul ettiği kişilerin varlığına delalet eder. Kişinin gözü gibi gördüğü ve koruduğu kimselerin olduğuna, bunların öncelikli olanlarının aile bireylerinin olduğuna işaret eder. Rüyada organ görmek, geniş bir konudur ve rüyanın niteliğine bağlı olarak farklı anlamlara yorulur. Kesin olarak söylenecek tabir ise organların iyi şekilde görüldüğü takdirde hayat boyunca afiyette olunacağıdır.

Rüyada Organ Kopması

Rüyada organ kopması sevdiklerinden ayrılmaya işaret eder. Rüya sahibinin iş, okul ya da görev için ailesinden uzakta kalacağına ve hasretlik çekeceğine tabir edilir. Özlem ve hasretle geçecek, rüya sahibine sürgün gibi gelecek zor günlere tabir edilir.

Rüyada İç Organlarını Görmek

Rüyada iç organların görülmesi o kişinin hastalanacağına delalet eder. Rüya sahibinin uğursuzluk ve şanssızlık yaşayacağı, kötü günlerden geçeceği, bu nedenle eve kapanacağı ve yatağından çıkmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Organ Bağışlamak

Rüyasında organ bağışladığını gören kişi, büyük bir insanlık örneği gösterecek ve tüm insanlığa ders olacak bir hayır yapacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibi malının ya da parasının büyük bir kısmını hayır kurumlarına bırakabilir ya da gerçekten organ bağışı yapabilir diye yorumlanır.

Rüyada Organ Nakli Görmek

Rüyada organ nakli görmek, rüya sahibinin en zor anında, beş para etmediğini ve bir işe yaramadığını düşündüğü kişiden hayır ve menfaat göreceğine, bu durum karşısında hem çok utanacağına hem de çok şaşıracağına işaret eder.

Rüyada Organ Mafyası Görmek

Rüyada organ mafyası görmek, huzurun, ağız tadının ve mutluluğun bozulacağına tabir edilir. Hem de fındık kabuğunu doldurmayacak nedenlerden dolayı bozulacağına ve rüya sahibinin aslında en çok da bu duruma içerleyeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!