RuyaTabirleri.com

Rüyada Orgazm Görmek

Rüyada orgazm görmek, genelde içgüdüsel ve doğal bir durum olmakla birlikte pek çok değişik şekilde tabir edilebilmektedir. Rüyayı gören kişinin ağız tadına, eğlenceye, zevki sefaya ve rahata düşkün olduğuna işaret eder. Bazı durumlarda rüyada orgazm görmek, rüyayı gören kişinin saplantı haline getirdiği, sürekli aklından çıkmayan bazı düşünceleri olduğuna da rivayet edilir.

Rüyada Orgazm Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerine, isteklerine, arzularına, hedeflerine ve hayatla ilgili beklentilerine alamet eder. Rüya sahibinin yaşamdan elde etmek için çabaladığı bazı amaçları olduğuna, ideallerini yerine getirme konusunda da son derece kararlı davrandığına yorulur.

Rüyada Kadının Orgazm Olduğunu Görmek

Sözü geçen, kararlarına, duygu ve düşüncelerine saygı duyulan kimse olmaya, insanlara yol göstermeye, onları yönlendirmeye ve yönetmeye delalet eder ve rüyayı gören kişinin herşeyin kendi zevkine göre olacağına tabir edilir ve rüya sahibi için hayırlara yorulur.

Rüyada Erkeğin Orgazm Olması

Rüyayı gören kişinin itibar kazanacağına, makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Boşalmak

Rüyayı gören kişinin sorunlarının çözüleceğine, işlerinin açılacağına, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine, daha keyifli ve daha eğlenceli hale geleceğine yorulur. Rüya sahibinin kötü ve zor günlerden kurtulacağı, yüzünün güleceği, moralinin de yerine geleceği anlamına gelir.

Rüyada Sperm Görmek

Rüyayı gören kişinin bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, geçim zorluğundan kurtulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin dünya nimetlerinden ve dünya mallarından yana hiçbir eksiği olmayacağına, herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine ve rahat bir ömür geçireceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,