RuyaTabirleri.com

Rüyada Orgazm Görmek

Rüyada orgazm görmek, genelde içgüdüsel ve doğal bir durum olmakla birlikte pek çok değişik şekilde tabir edilebilmektedir. Rüyayı gören kişinin ağız tadına, eğlenceye, zevki sefaya ve rahata düşkün olduğuna işaret eder. Bazı durumlarda rüyada orgazm görmek, rüyayı gören kişinin saplantı haline getirdiği, sürekli aklından çıkmayan bazı düşünceleri olduğuna da rivayet edilir.

Rüyada Orgazm Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerine, isteklerine, arzularına, hedeflerine ve hayatla ilgili beklentilerine alamet eder. Rüya sahibinin yaşamdan elde etmek için çabaladığı bazı amaçları olduğuna, ideallerini yerine getirme konusunda da son derece kararlı davrandığına yorulur.

Rüyada Kadının Orgazm Olduğunu Görmek

Sözü geçen, kararlarına, duygu ve düşüncelerine saygı duyulan kimse olmaya, insanlara yol göstermeye, onları yönlendirmeye ve yönetmeye delalet eder ve rüyayı gören kişinin herşeyin kendi zevkine göre olacağına tabir edilir ve rüya sahibi için hayırlara yorulur.

Rüyada Erkeğin Orgazm Olması

Rüyayı gören kişinin itibar kazanacağına, makam sahibi olacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Boşalmak

Rüyayı gören kişinin sorunlarının çözüleceğine, işlerinin açılacağına, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine, daha keyifli ve daha eğlenceli hale geleceğine yorulur. Rüya sahibinin kötü ve zor günlerden kurtulacağı, yüzünün güleceği, moralinin de yerine geleceği anlamına gelir.

Rüyada Sperm Görmek

Rüyayı gören kişinin bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, geçim zorluğundan kurtulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin dünya nimetlerinden ve dünya mallarından yana hiçbir eksiği olmayacağına, herkesin hayal ettiği ve imrendiği bir yaşam süreceğine ve rahat bir ömür geçireceğine alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Orgazm Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gül (21 Ocak 2015 saat: 21:21)

    İyi günler
    Ben rüyamda bayan olan patronuma kıyafet giydiriyordum ve sonrasında kendim inanılmaz bir sevişme felan olmadan yada herhangi bir durum yokken organzm oluyor rahatlıyorum bu patronumla felan dehil hiç kimse yokken birden bire oluyor ve rahatlama çok iyiydi anlamadım . .bu aralar işimle ilgili sıkıntılar var bu arada .
    Teşekkürler iyi akşamlar

  2. ayşa (21 Şubat 2014 saat: 20:02)

    rüyamda eski sevgilimi kapkaranlık bir odada gördüm yatak odası kapkaranlıktı o ayakta aynanın önündeydi yatakda sırtını ona dönmüş uyuyan bir kadın vardı kendisi ayakta duruyordu arkasında bir ayna vardı başını önüne eğmişti yatağa bakıyordu sonra odada kendimi kördüm bana baktı ve ben bir hayel gibi ondan uzaklaştım oda başını tekrar önüne eğdi.sonra ben o odada pencereden denizi gördüm rüyam bana tam olarak neyi anlatıyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,