RuyaTabirleri.com

Rüyada Örgü Görmek

Rüyada örgü görmek, hayırlı kişilerle birlikte olmaya, dost meclislerinde bulunmaya, arkadaşla iyi geçinmeye ve onlarla sık sık buluşup dertleşmeye tabir edilir. Bu rüya genel anlamıyla koyu ve keyifli muhabbetlere, kadir kıymet bilmeye ve aynı yaklaşımda, aynı bilinçte olan kişilerle dostluk etmeye işaret eder. Rüya sahibinin vefalı olduğu kadar vefa da göreceğine, arkadaş seçiminde çok titiz davrandığına ve kalıcı arkadaşlıklar kurduğuna yorulur.

Rüyada Örgü Ördüğünü Görmek

Rüyada örgü ördüğünü gören kişinin çevresinde sevip, sevileceği kişiler olacak demektir. Kişinin çevresi çok geniş olacak ve kendisi için hayır getirecek, dertlerine ortaklık edip, hayat yolunda ölene kadar yoldaşlık edecek kimseler bulunacaktır diye yorulur.

Rüyada Örgü Ören Kadın Görmek

Rüyada örgü ören kadın görmek, rüya sahibinin hayatında yaşanacak değişiklik anlamına gelir. Rüya sahibinin kalabalık ortamlara gireceğine, orada kafa dengi olan ve kendisini anlayan kimselerle karşılaşacağına, onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına işaret eder.

Rüyada Örgü Sökmek

Rüyasında örgü söktüğünü gören kişi, aklının ucundan dahi geçmeyecek,hiçbir belirti vermeyecek ve bu nedenle de hazırlıklı olmayacağı bazı olaylar yaşayabilir.Hayır olan bir durum değildir ve rüya sahibinin çok zor durumda kalacağına tabir edilir.

Rüyada Örgü Şişi Görmek

Rüyada örgü şişi görmek, rüya sahibinin ruh ikizi ya da bir diğer değişle öteki yarısı olan kişiyi bulacağı, onunlabüyük bir uyum içinde mutlu ve güzel bir evlilik hayatına kavuşacağı şeklinde ifade edilir. Mutlu, huzurlu, birlik ve beraberlik içinde geçecek aile yaşantısına işaret eder.

Rüyada Örgü İpi Görmek

Rüyada örgü ipi görmek, uzun bir hayata tabir edilir. Rüya sahibinin hayat çizgisinin kısa olmadığı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,