RuyaTabirleri.com

Rüyada Orkide Çiçeği Görmek

Rüyada orkide çiçeği görmek, rüya sahibinin kendisinin bile inanamayacağı, hayal edemeyeceği ve söyleseler ihtimal vermeyeceği olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Kazancın, mutluluğun ve huzurun katlanarak artacağına, rüyayı gören kişi için her gelen günün daha aydınlık ve hayırlı olacağına işaret eder. Rüyada orkide çiçeği gören kişinin hayatında mucize denilecek kadar önemli gelişmelerin olacağı, kişinin eşsiz fırsatlar elde edeceği ve şansının da, bahtının da açık olacağı anlamına gelir.

Rüyada Begonya Çiçeği Görmek

Rüyada begonya çiçeği görmek de en az orkide çiçeği görmek kadar hayırlı ve güzeldir. Rüya sahibinin tazeleneceği, canlanacağı, üzerindeki şanssızlığı, uğursuzluğu ve kısmetsizliği atacağı, bu sayede hayatının bütünüyle değişeceği ve güzelleşeceği şeklinde tabir edilir. Hayırlı yeniliklere rivayet edilir.

Rüyada Begonvil Görmek

Rüyada begonvil görmek, rüyayı gören kişinin alacağı yeni kararlara ve atacağı adımlara delalet eder. Temiz ve mutlulukla bitecek başlangıçlar yapmaya ve bunlardan yana hayal kırıklığı yaşamamaya işaret eder.

Rüyada Saksı Çiçeği Görmek

Rüyada saksı çiçeği görmek ya da saksı içinde bir çiçek görmek, ferahlık ve esenlik bulmaya, çarelere kavuşmaya, kötü günleri atlatmaya, çekilen acılardan, çilelerden ve dertlerden kurtulmaya ve yeni bir sayfa açıp sil baştan yaşamaya tabir edilir. Rüya sahibinin bambaşka biri olmaya karar vereceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Canlı Çiçek Görmek

Rüyada canlı çiçek görmek, rüya sahibine şifa olacak, hayır getirecek, ruhunu iyileştirecek ve gönlünü güzelleştirecek olaylar yaşayacağına rivayet edilir. Kişi, alacağı bir tek müjdeli haber sayesinde yaşama sevincine, mutluluğuna ve enerjisine yeniden kavuşacak demektir.

Rüyada Sahte Çiçek Görmek

Rüyada sahte çiçek görmek, rüya sahibinin kendisine yalanlar söylediğine, hayatının gerçeklerini bir türlü kabullenemediğine, onlarla yüzleşemediğine ve onlardan sürekli kaçtığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,