RuyaTabirleri.com

Rüyada Orkide Görmek

Rüyada orkide görmek, uğurudur. Şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin geleceğinin çok başarılı, mutlu ve zenginlik içinde geçeceğine delalet eder. Bolluk ve bereket anlamına gelir. Dertlerin ve üzüntülerin bitmesi, sorunların halledilmesi ve bazen mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanması ile tabir edilir. Rüyada orkide görmek, rüya sahibinin hayatının, kendisinin hayal ettiği gibi değişeceğine, keyif, neşe ve sağlıkla geçeceğine işaret eder.

Rüyada Orkide Toplamak

Rüyada orkide toplamak, sürpriz gelişmeler olmasına ve rüya sahibinin heyecanlanmasına delalet eder. Rüya sahibi için hayır getirecek ve uzun zamandır hayalini kurduğu bir beklentisinin gerçekleşeceği ve kişinin belki de şimdiye kadar hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağı ile yorumlanır.

Rüyada Orkide Ağacı Görmek

Rüyada orkide ağacı görmek, rüya sahibinin güzel işler yaparak, çevresi tarafından güzel sözler duymasına ve övülmesine işaret eder. Kişi, bu sayede ailesi için de gurur kaynağı olacak demektir. Güzel gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Orkide Koklamak

Rüyada orkide koklamak, rüya sahibinin maddi anlamda daha fazla güç kazanmasına, alım gücünün artmasına ve gönlünce harcama yapmasına delalet eder. Rüya sahibi geçmişte yaşadığı yokluğun acısını şimdi bol bol eğlenmek ve alışveriş yapmak suretiyle çıkaracaktır.

Rüyada Orkide Çiçeği Görmek

Rüyada orkide çiçeği görmek, ideallerin, hedeflerin ve beklentilerin rüya sahibinin istediği doğrultuda gerçekleşeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanacaktır.

Rüyada Beyaz Orkide Görmek

Rüyada beyaz orkide görmek, nadide bir insanın varlığı ile açıklanır. Bu insan, yaşam şekli, yetiştirilme tarzı, eğitimi, alışkanlıkları ve doğruları bakımından herkesten bir adım önde olan ve doğuştan şanslı olduğu için varlık içinde yetişen kişi olarak tasvir edilir. Bu kişi, kimseye benzemediği için herkesle bir arada olmaktan keyif almaz.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!