RuyaTabirleri.com

Rüyada Orkide Görmek

Rüyada orkide görmek, uğurudur. Şans ve kısmet anlamına gelir. Rüya sahibinin geleceğinin çok başarılı, mutlu ve zenginlik içinde geçeceğine delalet eder. Bolluk ve bereket anlamına gelir. Dertlerin ve üzüntülerin bitmesi, sorunların halledilmesi ve bazen mucize denilecek kadar önemli değişikliklerin yaşanması ile tabir edilir. Rüyada orkide görmek, rüya sahibinin hayatının, kendisinin hayal ettiği gibi değişeceğine, keyif, neşe ve sağlıkla geçeceğine işaret eder.

Rüyada Orkide Toplamak

Rüyada orkide toplamak, sürpriz gelişmeler olmasına ve rüya sahibinin heyecanlanmasına delalet eder. Rüya sahibi için hayır getirecek ve uzun zamandır hayalini kurduğu bir beklentisinin gerçekleşeceği ve kişinin belki de şimdiye kadar hiç mutlu olmadığı kadar mutlu olacağı ile yorumlanır.

Rüyada Orkide Ağacı Görmek

Rüyada orkide ağacı görmek, rüya sahibinin güzel işler yaparak, çevresi tarafından güzel sözler duymasına ve övülmesine işaret eder. Kişi, bu sayede ailesi için de gurur kaynağı olacak demektir. Güzel gelişmeler yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Orkide Koklamak

Rüyada orkide koklamak, rüya sahibinin maddi anlamda daha fazla güç kazanmasına, alım gücünün artmasına ve gönlünce harcama yapmasına delalet eder. Rüya sahibi geçmişte yaşadığı yokluğun acısını şimdi bol bol eğlenmek ve alışveriş yapmak suretiyle çıkaracaktır.

Rüyada Orkide Çiçeği Görmek

Rüyada orkide çiçeği görmek, ideallerin, hedeflerin ve beklentilerin rüya sahibinin istediği doğrultuda gerçekleşeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanacaktır.

Rüyada Beyaz Orkide Görmek

Rüyada beyaz orkide görmek, nadide bir insanın varlığı ile açıklanır. Bu insan, yaşam şekli, yetiştirilme tarzı, eğitimi, alışkanlıkları ve doğruları bakımından herkesten bir adım önde olan ve doğuştan şanslı olduğu için varlık içinde yetişen kişi olarak tasvir edilir. Bu kişi, kimseye benzemediği için herkesle bir arada olmaktan keyif almaz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Orkide Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. seda (16 Mayıs 2014 saat: 20:37)

  ruyamda elimde kırmızı gül vardi.sevdigim cocuk ve yakin arkadasi karsimdaydi.sevdigim cocuk beni pek takmiyordu ancak yakin arkadasi elimdeki gülü istiyrdu.sonra elinde bi kagit kalem vardi .telefon numarami yazmaya calisiyordu ben de telefon numarami yanlis yazdigini soyluyordum.ve duzeltmesi icin numarami soyluyordum .benimle konusmak istedigini soyluyordu.yorumlarsaniz cok sevinirm .tskkr ederim

 2. eda çetin (20 Mart 2014 saat: 13:06)

  rüyamda evde camın önünde duran orkidemi gördüm orkidem mutfak camında duruyor ailecek oradayız ben içeriye giriyorum ve gülerek mutlu bir şekilde birşeyler söylüyorum o arada orkide büyümeye ve sallanmaya başlıyor herkes bak sen geldin çiçek sevindi diyor yemyeşil çok gür yaprakları vardı çiçeği olup olmadığını hatırlamıyorum ben dışarıya çıkıyorum orkide küçülüyo ben içeriye giriyorum okdar cok uzuyo ve büyüyoki kat kat oluyor sonra annem elime birtane çıbık verdi köküne batırda bir tane daha çiçek için sapı çıksın dedi bende çıbığı alıp orkidenin köküne batırdım işte o anda orkideki sap ucu iğne gibi uzamaya başladı ben kapıdan çıkmaya çalışıyorum o uzayarak bana doğru geliyodu sanki iğneyi bana batırmaya çalışıyordu çok korktum ve uyandım rüyam bukadar
  ilginiz için tşk ederim

 3. Serpil (20 Şubat 2014 saat: 10:29)

  Rüyamda patronumun malikanesi olduğunu bennimde bu malikanede üst katına çıktığımı odasında asistanı tarafından bana gösterilen bir dolap içinde duvara yarım olarak monte edilmiş büyük bir kayıktan saksının içinde beyaz orkide gördüm. Orkide tepeden ışıklandırılmış parıl parıldı. Kayık ise üstü kırmısı şeritli yanları ise altın yaldızdan idi. Daha sonra bulunduğum kattan aşağıya doğru inerken mavi at şeklinde bir yastık elime alıyorum. Bu yastığın kafası yok ve ben tamir ettirmek için aşağıya iniyorum. Aşağıya inerken patronum ile karşılaşıyorum ve bana nasıl olduğumu soruyor. Yanında da mevkisi yüksek bir insan var ve ona benim için kuzu gibidir bu kız dediğini duyuyorum. Yanındaki adam seni bir bankaya yerleştirelim diyor bana bende bankaya giremem üniversite okumadım diyorum. Oda sınavlarına girebilirsin diyor.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,