RuyaTabirleri.com

Rüyada Orman Görmek

Rüyada orman görmek meslek hayatında başarılı olmaya, yükselmeye ve iyi bir ticaret ehli olmaya delalet eder. Rüyada kuşların cıvıldadığı, ağaçların çiçekler açtığı, huzurlu ve dingin bir orman görmek kısmet olarak tabir edilir. İnsanın girmediği, ağaçların ve çimenlerin kuruduğu kötü bir orman görmek kişinin sıkıntılı ve zor günler yaşayacağı aynı zamanda da kazancının azalacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada orman görmenin tabiri bunlarla sınırlı değildir elbette. Rüyada orman görmek ahali içinde sözü dinlenen, arkası sağlam ve varlıklı birine işaret eder. Rüya sahibi böyle bir kişi ile kendisine hayırlı gelecek bir girişimde bulunacak demektir. Varlıklı bir kişi rüyasında orman görürse kendisini küçük düşürecek bir şey yapacaktır. Gariban bir kimse rüyasında orman görürse rızkı artacak, geçim sıkıntısından kurtulacaktır.

Rüyada Ormanda Gezmek

Rüyada ormanda gezdiğini gören kişinin, düzeni bozulacak, kendisi için hayırlı olmayan, kötü olaylar yaşayacak demektir.

Rüyada Orman İçinde Yol Görmek

Rüyasında bir orman ve içinde de bir yol olduğunu görmek kişinin içinde bulunduğu çıkmazdan ve çözümsüzlüklerden kurtulup, bu sorunları alt etmek için bir çare ve yol bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağaç Kesmek

Rüyada ormanda ağaç kestiğini görmek güzeldir, kişinin hayallerini ve ideallerini gerçekleştirmek için kendisine ayak bağı olan her şeyi ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyada Orman İçinde Ev Görmek

Rüyada orman içinde ev görmek, kişinin hayatını kâbusa çeviren sorunlardan ve problemlerden kurtulacağı anlamına gelir.

Rüyada Orman Yangını Görmek

Rüyada orman yangını görmek iyi değildir geçim sıkıntısına ve yokluk çekmeye işaret eder. Rüyasında bir ormanın yandığını gören kişi parasız ve zor günler geçirecektir.

Rüyada Ormanda Kaybolmak

Rüyada ormanda kaybolmak işle ilgili yaşanacak tatsız olaylar olarak yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!