RuyaTabirleri.com

Rüyada Örtü Görmek

Rüyada örtü görmek, bireysel olan konulara, kişinin iç dünyasına, orada yaşadıklarına, çok dışa dönük biri olmadığına, olayları hep kendi içinde yaşadığına ve konuşmaktan çok dinlemeye önem verdiğine delalet eder. Rüya sahibinin kendisiyle ve ailesiyle ilgili olan mevzuları dışarı taşımaktan hoşlanmayan ve bundan önemle kaçınan kimse olduğu anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi için ketum yani daha açık bir tabirle ağzı sıkı kimse olduğunu söyleyebilmek mümkündür.

Rüyada Örtü Sermek

Rüyada örtü sermek, rüya sahibinin üzerine titizlendiği bir takım meselelerin olduğu anlamına gelir. Kişi, sonucu belli olmadan bu mevzuların varlığının öğrenilmesini ve olayların açığa çıkmasını istemiyor demektir.

Rüyada Örtü Örtmek

Rüyada örtü örtmekle, örtü sermek aynı anlama gelir ve benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin kişisel olarak yaşadığı her ne varsa kimseyle paylaşmak istemeyişine ve kendisiyle ilgili olan şeylerin başkaları tarafından öğrenilip, ağızda sakız olmasından çekindiğine delalet eder.

Rüyada Masa Örtüsü Görmek

Rüyada masa örtüsü görmek, insanlar arasındaki bağlara tabir edilir. İnsanların birbirleri ile olan iletişimine ve sıkı sıkıya bağlı oluşlarına yorulur.

Rüyada Sehpa Örtüsü Görmek

Rüyada sehpa örtüsü görmek, rüya sahibinin gerek iş gerekse özel ya da aile hayatıyla ilgili olan meselelere ve bunlara gösterdiği öneme delalet eder. Kişi için her şeyden önce gelen ve ne olursa olsun önem sırasını yitirmeyecek olan ilişkilere işaret eder.

Rüyada Koltuk Örtüsü Görmek

Rüyada koltuk örtüsü ya da koltuk kılıfı görmek, samimi, içten ve gerçek olan duygulara ve bu duyguların karşılık bulmasına işaret eder. Daha ziyade aile ile olan ilişkilere yorulur ve rüya sahibinin ailesine olan düşkünlüğüne, aile bireylerine gösterdiği hassasiyete ve onlara karşı bağlılığına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!