RuyaTabirleri.com

Rüyada Örtünmek

Rüyada örtünmek, hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin olaylara karşı daime olumlu yaklaşım içinde olduğuna, hiçbir şartta umutsuzluğa ve kararsızlığa düşmediğine, hayata ve insanlara karşı ılımlı bir tutumu olduğuna delalet eder. Rüya sahibi öylesine neşelidir ki hiçbir zaman yaşlanmayacağına inanılır. Rüyada örtünmek, güzel sözlü, tatlı dilli ve anlayışlı bir yöneticiye, müdüre ya da amire işaret eder.

Rüyada Başını Örtmek

Rüyada başını örttüğünü gören kişi, inancı, çalışkanlığı ve sabrı sayesinde zor günlerini yenmeyi başaracak demektir. Rüya sahibi istediği her hayalini gerçekleştirecek, her istediğine kavuşacak ve inandığı her davayı kazanacak kadar hırslı kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Kapanmak

Rüyada kapanmak, dinde ve ahlakta güzelliğe ve olgunluğaerişmeye,huzurlu ve mutlu bir aile hayatına kavuşmaya, muhafazakâr bir anlayışla yaşamaya ve uzun bir ömre işaret eder. Rüya sahibinin eşinden ve çocuklarından yana çok şanslı olacağına ve son nefesine kadar onlardan hayır göreceğine tabir edilir.

Rüyada Tesettür Görmek

Rüyada tesettür görmek, bir kadın ya da bir kız çocuğunu delalet eder. Bu rüya ailesinden aldığı terbiye ve görgü ile hareket eden, ailesinin adına leke sürdürecek şeylerden kaçınan, hak yolunu takip eden, nefsine hâkim, eline, beline ve diline sahip olmayı bilen bir bayan ile açıklanır.

Rüyada Tesettür Giymek

Rüyada tesettür giymek de tesettürle aynı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin hayatında kendisi için hayır duaları eden, kendisini layığıyla taşıyabilen, açıklarını kapatıp, kusurlarını örtmeyi beceren, cefakâr, vefalı ve fedakâr bir kadının olacağına işaret eder.

Rüyada Tesettürlü Birinin Açıldığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında tesettürlü olan birinin açıldığını görmesi, bitişlere, ilişkileri noktalamaya, yolları ayırmaya tabir edilir. Bu ayrılık, özel hayatta da gerçekleşebilir, iş hayatında da diye değerlendirilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Örtünmek İle İlgili Rüyalar;

  1. selda (17 Ocak 2014 saat: 15:55)

    rüyamda ayrıldığım nişanlımı eski köhne pencereleri siyah perdelerle kaplı bir evin içerisinde eski bir karyolada kızı ona sarılmış onunda önünde saçları dökük bir erkek bebekle gördüm yatarken gördüm ama çok sinirli ve huzursuzdu daha sonra bende o evde ayrıldığım adamın annesiyle mutfakta konuşurken kapı çalıyor ve kapıyı kilidi çevirerek açtığımda şimdiki evlenecek olduğu kızı görüyorum karşımda bu rüya neye delalettir lütfen yorumlarmısınız yardımınıza çok ihtiyacım var

  2. mizgin (16 Ocak 2014 saat: 09:13)

    Yengem beni ruyasinda kapanmis bi sekilde gormus . Ve goruculeriminoldugunu kizyoms uzulyomus nasil ewlnirsin felan .

    Benim gorduqum ruyada ewin icinde 2 tane fare gezyodu aileme gosteriyodum sonra yatmaya gdydm yastiqimin altinda fare goruyodum oldurmeye calisiyodum . Bi bakyodum yanimda uzanmis olduremiyodum bi turlu korkuyodm baslarim ayrintiya yalancilar okumadan ne gotunuzden kisa diyosunz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,