RuyaTabirleri.com

Rüyada Oruç Görmek

Rüyada oruç görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sabır ve azim göstererek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına rivayet eder. Aynı zamanda, işyerinde ve hanede çok uzun sürecek bir bolluk ve bereketin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Oruç Bozduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük başarılar kazanacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, bu çalışmaların rüya sahibine büyük bir saygınlık kazandıracağına ve hayırlı ve helal rızklar elde etmesini sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Oruç Tutmak

Yapılan çalışmaların çok büyük kazançlar sağlaması sayesinde çok hayırlı ve güzel bir hayata sahip olunacağına, yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine ve bu kişiler ile yeni iş olanakları elde etmeyi sağlayacaklarına tabir edilir.

Rüyada Oruç Olmak

Rüya sahibinin, evleneceği hayırlı bir kısmetten yakın bir zaman içinde bir erkek bebek sahibi olacağına ve uzun bir süreden beri hayal ettiği şeye kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Oruç Yemek

Rüyayı gören kişinin, akrabalarından birinin bir günah işlediğine, bu yüzden işlerinin kötü bir duruma düştüğüne, çok büyük zararlara uğradığına ve eğer bu durumdan kurtulmak istiyorsa tövbe istiğfar etmesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Oruç Tut Denmesi

Rüya sahibinin, doğru kararlar vermesi halinde işlerinin düzeleceğine ve uğramış olduğu zararların ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: