RuyaTabirleri.com

Rüyada Oruç Tutmak

Rüyada oruç tutmak, rüyayı gören kişinin, eş, dost ya da akrabalarının birisinin iş hayatında ya da aile hayatında ortaya çıkan bir sorunu çözmek için kendi işlerini ve sorunlarını erteleyeceğine ve sorun çözüldükten sonra akrabasından çok büyük bir destek ya da yardım alacağına tabir edilir.

Rüyada Oruçlu Olduğunu Görmek

Rüyada oruçlu olduğunu görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi işler yaparak çok büyük paralar ve mallar kazanacağına ve sıkıntılarını Allah’ın izni ile çözeceğine alamet edilir.

Rüyada Oruç Bozmak

Rüyada oruç bozmak, rüyayı gören kişinin, yakın bir dostunun ya da bir akrabasının ardından kendisini kötülediğine ya da sebepsiz yere eleştirdiğine delalet edilir.

Rüyada Oruçlu Olmak

Rüyada oruçlu olmak, rüyayı gören kişinin tereddüte düştüğü bir konu hakkında bir yakını tarafından aydınlatılacağına ve bütün şüphelerinin ortadan kalkacağına işaret edilir.

Rüyada Oruç Tuttuğunu Görmek

Rüyada oruç tuttuğunu görmek, rüya sahibinin, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili sıkıntıları yapacağı atılımlar sayesinde  ortadan kaldıracağına ve tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına tabir edilir. Ayrıca, uzun zamandan beri muzdarip olunan bir hastalığın son bulacağına ve uzun bir zaman boyunca sağlık sorunları yaşanmayacağına işaret edilir.

Rüyada Oruç Açmak

Rüyada oruç açmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında birçok sıkıntı ile başa çıkmak zorunda kalacağına ancak sabır ve azim ile bu sıkıntılardan kurtulup genişliğe çıkacağına ve rahata ereceğine alamet edilir.

Rüyada Sahura Kalkmak

Rüyada sahura kalkmak, rüya sahibinin, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel ve hayırlı günler göreceği bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve eğer dikkat edilirse çok güzel ve başarılı işlere imza atılacağına delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,