RuyaTabirleri.com

Rüyada Oruçlu Olmak

Rüyada oruçlu olmak, cefakâr ve ketum olmaya, olgun davranmaya, güzel huylara, temiz kalpliliğe ve sükûnet içinde yaşamaya tabir edilir. Rüya sahibi sakin ve sessiz oluşu, olaylara naif yaklaşımı, insanlara karşı ince fikirliliği sayesinde herkes tarafından takdir ediliyor ve çok seviliyor demektir. İnsanlar bu kişinin yanında huzur bulup, onunla geçen saatlerin nasıl su gibi akıp gittiğini de anlamıyordur. Rüyada oruçlu olmak bazen de özlemlerin bitmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Oruçlu Olduğunu Görmek

Rüyasında oruçlu olduğunu gören kişiye Allah peygamber sabrı verecek ve en belalı durumlarda bile sakinliğini koruyarak, mantıklı davranmasını sağlayacak demektir. Kişi bu tutumu sayesinde belaya en yakın olduğu zamanlarda dahi zarar görmeyecektir diye tabir edilir.

Rüyada Oruç Tutmak

Merhamet bulmaya, vicdanlı olmaya ve hidayete ermeye işaret eder. Rüya sahibi ileride herkesin kendisine akıl danışacağı ilim, irfan sahibi, hikmetli kişi olacaktır.

Rüyada Oruç Bozmak

Rüya sahibinin başının çok sıkıştığı bir anda zararına bir iş yapmasına ya da elindeki bir malı ederinden daha az fiyata satılığa çıkarmasına işaret eder. Rüya sahibi belki malda ya da parada zarar edecek ama canına ve sağlığına zarara gelmeyecektir.

Rüyada Oruç Tutmamak

Rüyada oruç tutmamak, rüya sahibinin sonradan çok pişman olup, kafasını taştan taşa vuracağı fakat yine de geri dönüşü olmayacak bir hata yapmasına tabir edilir. Bu olay kendisine o kadar büyük ders olacaktır ki aslında kaybettiğini sandığı şeyden büyük bir çıkarımda bulunarak kazanmış olacak ve aynı hataya düşmemeyi öğrenecektir.

Rüyada Oruç Açmak

Rüyada oruç açmak sabrın sonunda selamete kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibi uzun süre beklediği bir konuda karlı çıkan taraf olacak ve sonuç beklediğine değecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!