RuyaTabirleri.com

Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Rüyada örümcek ağı görmek kötülük düşünen ve düşündüğü ile kalmayan, gözünü kırpmadan kötülük yapan kişilere işaret eder. Rüyada örümcek ağı gören kişinin üzerinde nazar vardır, rüya sahibi yıldızı alçak biri olduğu için kötü ve art niyetli bakışların her zaman hedefinde olur, hatta onların kötü enerjilerinden etkilenir ve hayatında her şey yolunda giderken bir anda tepe taklak olur.

Yıldızı alçak olan ve çabucak nazara gelen kişilerin hemen kurşun döktürmek istemeleri ondandır yani kem gözleri kendilerinden uzaklaştırıp, etkisiz hale getirmek amacıyla çareyi kurşun döktürmekte ararlar. Fakat örümcek ağı bazen bu yorumun tam aksine kişi için kısmet şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Örümcek Ağı Temizlemek

Rüya sahibinin garibanlık ve yoklukla geçen hayatından bıktığına, zengin olmak için gözünü karartarak her yola başvurabileceğine tabir edilir.

Rüyada Örümcek Ağı Bozmak

Rüya sahibinin alacağı kötü bir haberin ardından üzülmesine delalet eder. Ayrıca patavatsızlığı nedeni ile güzel ve hayırlı bir işi kaybetmesine ya da iyi dostlarını elinden kaçırmasına işaret eder.

Rüyada Örümcek Isırması

Rüya sahibinin işleri yolundayken ve eline bol kazanç geçiyorken girdiği büyük bir borcun altından şimdi kalkamaması ve çok sıkıntılı zamanlar geçirmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Örümcek Öldürmek

Rüya sahibi için hiçbir faydası olmadığı gibi ancak kendisine külfet olan bir kişiyi hayatından tamamen çıkarma kararı alması ve bu kararı uygulaması anlamına gelir.

Rüyada Örümcek Görmek

Rüyada örümcek görmek kendi halinde, evinde ve işinde gücünde olan kimseler ile ilim sahibi alim kişilere işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde de böyle kişiler olduğu ve rüya sahibinin onlarla ahbaplık etmekten büyük keyif aldığı şeklinde yorumlanır. Bazı rüya tabirleri rüyada örümcek görmeyi nefsine düşkün, tembel ve huysuz kimse olarak ifade ederler.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Örümcek Ağı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Secil (19 Ekim 2015 saat: 18:30)

    Daha önce hic girmedigim bir evdeyim ama benim komşumun eviymiş ben evi gezeerken evin heryerinde örümcekler var küçük küçük ben diyorumki bu evde kadin yokmu diyorum neden bu kadar pis diyorum daha sonra banyoya girdigimde lavabo da bildigimiz futbol topu büyüklügünde örumcek agi icinde milyionlarca örümcek vardi kücuk kucuk yine elimle dokundum şöyle bir okadar….yorum icin simdiden tşk insallah yorumlarsiniz okadar yazdimya?

  2. merve (04 Ekim 2015 saat: 18:52)

    Aynı gece babam,annem ve ben örümcekle alakalı rüyalar görmüşüz. Ben küçük örümceklerin yumurtadan çıktığını görürken annemse rüyasında ağlarıyla beraber örümceklerin üstüne saldırdığını görmüş. Babamın rüyasına sadece örümcek ağı girmiş. Aynı akşam benzer şeyleri görmenin bir anlamı var mıdır? Yorumlarsanız sevinirim.

  3. YAĞMUR (04 Mayıs 2015 saat: 11:10)

    Rüyamda ilk bir markete giriyoruz ordaki adamların hepsi sapık gibi kadınlara bakıyor sonra annem babam ben kardeşimle gittiğimiz marketten annem ve ben kaydırakla 4, kattaki babaannemin evine giriyoruz her yer leş gibi tozlu örümcek ağları olmuş her yer (babaannem öldü amca şimdi orada yaşıyor gerçekte) evin içi her yeri örümcek ağı olmuş ben örümcek ağlarına çarpıyorum ve benim üzerime ağlar bulaşıyor. Sonradan da uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,