RuyaTabirleri.com

Rüyada Örümcek Ağı Temizlemek

Rüyada örümcek ağı temizlemek, rüya sahibinin dinden uzaklaşacağına, inancının zayıflayacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine tabir edilir. Günahkâr olmaya, kusurlu ve kötü işler yapmaya, hak yolundan uzaklaşmaya, doğru, iyi ve hayırlı olandan sapmaya, geçimini helal olmayan yollardan sağlamaya işaret eder. Rüyada örümcek ağı temizlemek, art niyetlere, kötü duygu ve düşüncelere tabir edilir.

Rüyada Örümcek Ağı Süpürmek

Rüyada örümcek ağı süpürmek iyi değildir. Rüya sahibinin iyi huylarını ve meziyetlerini kaybedeceğine, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine delalet eder.

Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Rüyada örümcek ağı görmek, ev hayatı ile değerlendirilir. Rüya sahibinin aile içindeki yaşam koşullarına, annesi, babası ve kardeşleri ile olan ilişkilerine, alışkanlıklarına, bağımlıklarına ve zevk duyduklarına tabir edilir.

Rüyada Örümcek Ağı Bozmak

Rüyasında örümcek ağı bozduğunu gören kişinin ağız tadının, neşesinin ve huzurunun kaçacağı, en yakınları ile fikir ayrılıkları, anlaşmazlıklar, kavgalar ve ayrılıklar yaşayacağı bu nedenle çok zor ve sıkıntılı günler yaşayacağı anlamına gelir.Rüya sahibi bu duruma çok içerleyecek ve kedere boğulacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Örümcek Görmek

Rüyasında örümcek gören kişi el emeği, göz nuru gerektiren bir iş yaparak hayatını kazanıyor diye tabir edilir. Büyük özen ve emek gerektiren bir iş yapmaya ve bu işte uzmanlaşarak, ekmek yemeye tabir edilir.

Rüyada Örümcek Sokması

Rüyada örümcek sokması iyi değildir, rüya sahibinin geçim sıkıntısına düşeceği, parasız, aşsız, ekmeksiz günler geçireceği, işinden ve aşından olacağı anlamına gelir. Zor ve sıkıntılı günlerin yaşanması ile açıklanır.

Rüyada Örümcek Öldürmek

Rüyada örümcek öldürmek, insanların duygularını sömürerek onlardan menfaat elde eden ya da insanların parasına ve malına göz diken bir kişinin varlığına ve rüya sahibinin bunu fark edip o kişi ile iletişimini kesmesine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!