RuyaTabirleri.com

Rüyada Örümcek Öldürmek

Rüyada örümcek öldürmek, düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye, kem gözleri uzaklaştırmaya ve kötü niyetler içinde olan bir kimsenin farkına vararak o kişiye karşı savunmaya geçmeye işaret eder. Rüyayı gören kişinin kendisine yakın duran ve sanki dostuymuş gibi görünen bir insanı gerçek dostlarından ayırt etmesini sağlayacak bir olayın yaşanacağına ve kişinin de buna karşı önlem almak için harekete geçeceğine alamet eder.

Rüyada Siyah Örümcek Öldürmek

Rüyayı gören kişinin kendisine karşı art niyetler, fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine ve o insanı kendisine değil zarar vermek, yakınına dahi sokulamayacak duruma getirmeyi başaracağına rivayet edilir.

Rüyada Örümcek Öldürdüğünü Görmek

Rüyasında örümcek öldürdüğünü gören kişi, çevresinde kendisine hayır getirmediği gibi, arkasından konuşan, onu kötüleyen, ayağını kaydırmak, adını lekelemek, ekmeğine ve mutluluğuna mani olmak için plan yapan bir kişiyi bertaraf edecek demektir.

Rüyada Örümcek Görmek

Rüyasında örümcek gören kişinin şansı açılır ve bu rüya, kişi için kısmet olarak kabul edilir. Olumlu ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, bu sayede de rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına tabir edilir.

Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Kafa karışıklığına, başarısızlığa, karamsarlığa ve hayal kırıklığına işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatının ve işlerinin olumsuz yönde ilerlemeye başlayacağına, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine ve kazancının da azalacağına yorulur.

Rüyada Örümcek Isırması

Rüya sahibi için hayır olarak açıklanır. Rüyayı gören kişinin çalışmasına gerek kalmadan, kısa ve kolay bir yoldan gelir elde edeceği ve geçiminin kolaylaşacağı anlamına gelir. Bu sürpriz gelişmenin de rüya sahibi için şifa olacağı ile yorumlanır.

Rüyada Böcek Öldürmek

Esenliğe kavuşmaya, zorlukları atlatmaya, hastalıkları yenmeye ve kolay bir hayat sürmeye rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Örümcek Öldürmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hülya (10 Aralık 2014 saat: 11:15)

    Rüyamda soba borusunu takmak için baca yi aciyoruz evin içindeki içinden büyük gri hic görmediğim bir örümcek turu cikiyor ben normalde de böle hayvanlardan hoslanmam ve hayvan baca acikinca tedirgin oluyor bi anda yere aylayip kovalamaya basliyor beni biraz kactiktan sonra onu olduruyorum resmen olurken patliyor ve kurtuluyor um ama hala onu oradan alip kaldiramiyorum ve tiksinip korkuyorum teşekkürler cvbiniz için

  2. Cigdem kocaman (08 Aralık 2014 saat: 21:56)

    Ruyamda bir evin mutfak ve diger oda duvarlarindan yigin ve cok fazla orumcek ve orumcek agi elektrik supurgesiyle temizledim. Duvarlari supurdum duvarlarda yer alan boru ve kuytularin icindeki aglari temizledim ara ara orumcekler kacmaya calisti ya ezdim ya da elektrik supurgesine cektim cok zahmetle ve biraz da igrenerek yaptim.

  3. onur (10 Mart 2014 saat: 06:26)

    gunaydın ruyamda babamla beraberdık up uzun ayaklı ılk basta 1 taneydı orumcek baya bı uzerımızde gezdı sonra ben korkunca babam arkayaklarından tutup govdesıne kadar cektı.amacı oldurmektı ve yere dustu.sonra ben ararken buldum baktım kı olmemıs tekrar yurumeye basladı orumcek sayısı 2 ve daha sonrada 3 oldu hepsı uzerımde yurumeye basladı yastıkla falan oldurmeye calıstık ve sonra uyandım.sımdıden tsk ederım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,